Tepeköy Mahallesi’nde 17 Ağustos Bulvarı üzerinde bulunan İzmit Belediyesi Aquaparkı, 29 Temmuz Cuma günü kapılarını açıyor.

İzmit Belediyesi Aquaparkı, serinleten havuzu ve kaydırakları ile sıcak yaz günlerinde vatandaşlara eğlence dolu anlar yaşatmak için kapılarını yeniden açıyor. Düzenlemelerin yapılması ve hazırlıkların tamamlanmasının ardından Aquapark, 29 Temmuz Cuma günü yeniden faaliyete başlayacak. Daha önce özel firma eliyle işletilen aquaparkı artık İzmit Belediyesi kendisi işletecek. Sürenin dolması ile tekrar ihale edilmeyip belediyenin kendi uhdesine aldığı Aquaparkı, sermayesi yüzde yüz İzmit Belediyesine ait olan şirketi Sarbaş üzerinden işletmeye alacak.

CUMA GÜNÜ FAALİYETE BAŞLIYOR

Her yaştan vatandaşın yararlanabileceği Kocaeli’nin ilk aquaparkında dört yetişkin kaydırağı ve çocukların kullanımına uygun bir adet aquatower yer alıyor.  29 Temmuz Cuma günü saat 12:00 itibari ile kapılarını açacak olan Aquapark hafta içi saat 12:00-16:00, hafta sonları ise 13:00-17:00 arasında vatandaşlara hizmet verecek.

Leyla Atakan filmine Berlin'de ödül! Leyla Atakan filmine Berlin'de ödül!