Dün kendi kongresine katılamayan seçilmiş başkan olarak siyasi tarihe geçen AKP Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, evinde izolasyonda ilk mesajını gönderdi.

Kocaeli'de sağanak yağış etkili olacak! Kocaeli'de sağanak yağış etkili olacak!

AKP Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, pazar günü Partili Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen 7.Olağan İl Kongresi’nin büyük bir coşku ve heyecanla geçmesinden dolayı bütün teşkilata teşekkür etti.

AKP Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, kongre sonrası yayımladığı ilk mesajında şunları söyledi:

“Çok konuşulacak, farklı açılardan değerlendirilecek bir genel kurulu geride bıraktık. Herşeyden önce kongremizi teşrifleriyle onurlandıran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Bakanlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, STK temsilcileri ve siyasi parti temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Ve elbette en büyük teşekkkürü bizleri her zaman olduğu gibi yine yalnız bırakmayan ve daima güçlü kılan teşkilat mensuplarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Her kongre partimizde yenilenmeyi de getirir. Bu nedenle yönetim kurulunda bayrağı devreden arkadaşlarımıza bugüne kadar sundukları katkı için teşekkür ederken, yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Çok özenip, gece-gündüz yorulmadan çalışarak hazırlandığımız kongremizin hayırlar getirmesini diliyorum. AK Parti henüz 19 yaşında çok genç bir parti. Bu kongreyle inandığı yolda yürüyen güçlü teşkilatımızla yeni bir dönemi başlatmak için yola çıkıyoruz. Tek derdi 83 milyonun tamamının refahı olan bu yolda Allah Cumhurbaşkanımızın ve milletimizin yar ve yardımcısı olsun”.