Dünya’nın en iyi saat markalarını bünyesinde bulunduran Saat&Saat’in her stil ve her zevke hitap eden koleksiyon ürünleri, Sevgililer Günü için vazgeçilmez hediye seçenekleri arasında bulunuyor.

ŞİMDİ AŞKIN ZAMANI

Michael Kors’un yeni modeli sevdiğine özel bir hediye arayanlar için şık bir seçenek oluşturuyor. Altın rengi zincir bir bilekliğe sahip olan model, zarif tasarımıyla her stile uyum sağlıyor. Dikdörtgen bezelin etrafında kullanılan parlak taşlar ve gümüş tonundaki kadranda altın renginde kullanılan roma rakamları saate farklı bir ihtişam katıyor.

Gc saatleri bir kez daha şıklığı ile fark yaratıyor. Rose gold rengindeki saatin bezelinin etrafındaki ışıltılı taşlar, vida detaylarıyla yan yana gelerek modern bir görünüm sergiliyor. Sedef kadranda yer alan indekste Roma rakamlarıyla birlikte kullanılan ışıltılı taşlar ise tasarımı bütünlüyor.

YARGICI’dan Sevgililer Günü’ne özel zamansız hediyeler YARGICI’dan Sevgililer Günü’ne özel zamansız hediyeler

Fossil, altın rengi ve kendine özgü hasır modeli ile göz kamaştırıyor. Yeşil kadranı, altın renginde kullanılan roma rakamları, kadranın alt kısmında zarif bir şekilde konumlandırılan takvimi ve su geçirmez özelliğe sahip modeli, sevgilisine şık ve zarif bir hediye almak isteyenler için müthiş bir alternatif oluyor.

Tommy Hilfiger’in altın rengi ve ışıltılı taşlar kullanılarak tasarlanan yeni saat modeli kadınlar için vazgeçilmez hediye tercihleri arasında yer alıyor. Altın rengindeki kadranda yer alan takvim dinamik bir detay olarak öne çıkarken, saatin kadran ve bezelde kullanılan ışıltılı taşlar şıklığı taçlandırıyor. 

Erkekler için şık, modern ve sportif modeller

Raymond Weil’in yeni erkek modeli, spor ve şıklığın bir arada olduğu tasarımı ile stil sahibi erkeklerin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Bronz kasası, kahverengi deri kayış, takvim ve kronografın yer aldığı model, siyah kadranı ile güçlü bir duruş sergiliyor.

Versace’nin erkekler için sunduğu modeli ‘Medusa Skeleton’, altın ve çelik tasarımı ve kadranda yer alan Medusa logosu ile fark yaratıyor.

İddialı stilleriyle fark yaratan Guess’in yeni modeli, bicolor bileziği, yeşil kadranda yer alan Roma rakamları ve takvim detayıyla dikkatleri çekiyor.

Calvin Klein’ın lacivert çelik bileziğe sahip şık ve özgün tasarımı en çarpıcı Sevgililer Günü hediyelerinden biri olarak dikkat çekiyor. Lacivert kadranda yer alan Calvin Klein logosu, metalik renkteki akrep ve yelkovan ve mineral cam yapısıyla her gün ve saatte rahatlıkla kullanılabilecek bir stil olarak öne çıkıyor.

Jacques Philippe farklı dizaynı ve üst düzey kalitedeki malzemeleri ile saat seven erkeklerin öncelikli tercihi oluyor. İsviçre Saat Endüstrisi’nin efsanevi, nadir bulunan ETA 7750 makinası ‘kronograf’ özelliğine sahipken, yansıtmaz özellikli safir kristal camı ve deri kayışı bulunan Jacques Philippe, çok özel fiyatıyla Saat&Saat çatısı altında yerini alıyor.