Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklama şu şekilde:

Sinan Ogan da 100 bin imzaya ulaştı! Sinan Ogan da 100 bin imzaya ulaştı!

Kahramanmaraş başta olmak üzere 11 ilimizi derinden sarsan deprem felaketi sonrasında depremin üssü olan Kahramanmaraş iline görevlendirilen Valimiz Seddar Yavuz, depremzede esnaflarımızın yanında olmaya, yaralarını sarmaya devam ediyor.

Asrın felaketi olan Kahramanmaraş merkezli depremin birinci günü depremin merkezi olan Kahramanmaraş’a görevlendirilen Vali Seddar Yavuz, bir taraftan yapılan çalışmaları koordine ederken bir taraftan da depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ederek eksiklerini tamamlamaya ve ihtiyaçları yerinde inceleyerek çözümü noktasında gerekli çalışmaları titizlikle yürütmeye devam ediyor.

Haydi Kocaeli, Yaraları Hep Birlikte Saracağız

Deprem bölgesinde ticari hayatın tekrar başlamasının çok önemli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Vali Yavuz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Kahramanmaraş’ta işyerleri yıkılan esnaflarımız için 50 adet işyerinin bulunduğu Kocaeli Çarşısı kuracağız. Ticari hayatın tekrar başlaması için çok önemli bir ihtiyaç. Maddi bağışlarınızı esirgemeyeceğiniz inancıyla Kocaelili hemşehrilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” diyerek tüm Kocaelili hemşehrilerimizi aşağıda belirtilen ve bu amaç doğrultusunda açılan hesap numarasına yardımda bulunmaya davet etti.
 

KOCAELİ VALİLİĞİ DEPREM YARDIM HESABI

T.C. ZİRAAT BANKASI KOCAELİ KURUMSAL ŞUBESİ

HESAP NO : 163-40176402-5061

VERGİ NUMARASI : 5650204143

VERGİ DAİRESİ : ALEMDAR

iBAN: TR 5500010001 6340 1764 0250 61