Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal başkanlığında, Belediye Başkanı Adnan Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen pandemi kurul toplantısı Kandıra Belediyesi Namazgah Kültür Merkezinde yapıldı.

Toplantıya Kaymakam Ünal ve Başkan Turan’ın yanı sıra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Damla Tosun, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Hasan Dombaycı, Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Uysal, İlçe Müftüsü Osman Zeki Yağcı, kamu kurum müdürleri, stk temsilcileri ve mahalle muhtarları katılım sağladı.

Toplantıda, Koronavirüs ile mücadele konusunda sürecin başından bu yana sağlık çalışanları başta olmak üzere ilgili bütün ekiplerin yürüttüğü etkin çalışmalar değerlendirildi.

Kandıra, Yağlı Pehlivan güreşlerine hazırlanıyor! Kandıra, Yağlı Pehlivan güreşlerine hazırlanıyor!

Gerçekleşen toplantıda konuşan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Tüm ekiplerimizle birlikte sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Koronavirüs ile mücadelenin olmazsa olmazı olan maske kullanımı, fiziki mesafe ve hijyen noktasında toplumun tüm kesimlerine farkındalık oluşturacak çalışmalarımız sürüyor. El birliği ve güç birliği ile Covid-19 salgınının yayılmasını önlemede başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum. Maske, mesafe ve temizlik kuralları başta olmak üzere tedbirlere uyarak bu mücadeleyi inşallah hep birlikte kazanacağız’’ dedi.