İzmit merkeze sadece 45 dakikalık bir mesafede bulunan Harmankaya Bungalov Evler, hem ekonomik olarak her bütçeye uygun seçenekler sunuyor hem de ekolojik yapısıyla doğanın içine mükemmel bir uyum sağlayabiliyor.

HAVUZ YAZ SEZONUNA YETİŞECEK

Doğayla iç içe olan Harmankaya Bungalov Evler tatilcilere yüzme imkânı da sunacak. Bu bağlamda Bungalov Evler’in hemen önüne inşa edilmeye başlanan açık yüzme havuz yaz sezonuna yetişecek. Havası ve deniziyle de gönlünüzü fethedecek olan Harmankaya Bungalov Evler, güler yüzlü personeliyle sizleri bekliyor.

TOKMAK: “ÖNCELİĞİMİZ MİSAFİRLERİMİZİN RAHATLIĞI”

Harmankaya Bungalov Evlerin sahibi olan ve aynı zamanda merkezi Gebze’de bulunan Giresun İşadamı ve Bürokratlar Derneği’nin (GİRİB) Başkanlığını yürüten Kemal Tokmak, vatandaşlara iyi bir tatil imkânı sunduklarını söyledi. Tokmak yaptığı açıklamada, “İnsanlar bungalov evlerde daha rahat ediyor. Ev sadece size ait. Otel konforundan daha iyi bir konfora getirmeye çalışıyoruz. Biz insanlara müşteri olarak değil misafir gözüyle bakıyoruz. Çünkü burada kendilerini kendi evlerindeymiş gibi hissediyorlar. Birinci önceliğimiz misafirlerimizin burada mutlu ve dinlenmiş olmalarını sağlamak. Para bizim için gerçekten ikinci planda” dedi.

YSK, Kılıçdaroğlu ve Erdoğan’ın adaylık başvurularını kabul etti YSK, Kılıçdaroğlu ve Erdoğan’ın adaylık başvurularını kabul etti

WhatsApp Image 2023-03-18 at 12.09.15

WhatsApp Image 2023-03-18 at 12.09.15 (1)