Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden kentimizi Avrupa kupalarında temsil edecek İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Karadağlı yıldız Milica Jovanovic’i kadrosuna kattı 

Önümüzdeki sezondan itibaren kentimizi Avrupa’da temsil edecek olan İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, transfer sezonuna çok hızlı girdi. Mavi-yeşilliler 1989 doğumlu ve 1.89 metre boyunda olan Karadağlı milli sporcu Milica Jovanovic’i kadrosuna kattı. Pivot konumunda oynayan Jovanovic, Türkiye’de daha önce Beşiktaş ve BOTAŞ takımlarında oynadı.

Kocaelispor berabere kaldı: 2-2 Kocaelispor berabere kaldı: 2-2

ÇOK MUTLU VE HEYECANLIYIM

İzmit Belediyespor’a transfer olduğu için duyduğu memnuniyeti sosyal medyada paylaştığı video ile dile getiren Jovanovic, “Herkese merhaba. İzmit’te bu sezon oynayacağım için ne kadar mutlu ve heyecanlı olduğumu paylaşmak için buradayım. Takım ve özellikle taraftarlar hakkında harika şeyler duydum. Çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum” dedi. 

DAHA İYİLERİNİ YAPMAK İÇİN HAZIRIM

Büyük bir heyecana sahip olduğunu ifade ederek Türkiye’ye geri dönmekten dolayı duyduğu sevinci dile getiren Jovanovic, “Güzel hatıralara sahip olduğum Türkiye’ye geri döndüğüm için çok mutluyum. Daha iyilerini yapmak için kesinlikle hazırım” şeklinde konuştu.