Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Karate 1 Seri A Şampiyonası sona erdi

İzmitli Perilerden, 29 Ekim’de Cumhuriyet Bayramı hediyesi İzmitli Perilerden, 29 Ekim’de Cumhuriyet Bayramı hediyesi

İzmit Yahya Kaptan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda düzenlenen Uluslararası Karate 1 Seri A Şampiyonası’nda madalyalar sahiplerini buldu.

ŞAMPİYONAYA YOĞUN KATILIM

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl düzenlediği Uluslararası Karate 1 Seri A Şampiyonası’na dünyanın birçok yerinden sporcu katıldı. İzmit Yahya Kaptan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda düzenlenen şampiyonada 70 ülkeden 952 sporcu hazır bulundu. Ülkemizden ise 53’ü milli olmak üzere 136 sporcu müsabakaya çıktı.

DERECEYE GİRENLER

Şampiyonada dereceye giren sporcular şu şekilde:

Kadınlar ferdi kata

1-Lo Sum Man (Çin)

2- Georgia Archontia Xenou (Yunanistan)

3-Mahsa Afsaneh (İran)

3-Kurumi Kato  (Japonya)

Erkek ferdi kata

1-Karım Ghaly (Mısır)

2-Mohamed Zeyad Mohamed (Mısır)

3-Hung Ho Wai Howard (Çin)

3-Mostafa Elghobashy (Mısır)

Kadın Kumite -50 kilo

1-FidanTeymurova (Azerbaycan)

2-Ema Sgardelli (Hırvatistan)

3-Selva Nur Akkurt (Türkiye)

3-Sevil Bas (Türkiye)

Erkekler Kumite -60 kilo

1-Burak Özdemir (Türkiye)

2-Ali Meskini (İran)

3-Rayan Meziane (Fransa)

3-Zyad Aly (Mısır)

Kadın Kumite -55 kilo

1-Louiza Abouriche (Cezayir)

2-Gizem Bugur (Almanya)

3-Damla Ocak (Türkiye)

3-Madina Sadogova (Azerbaycan)

Erkek Kumite -67 kilo

1-Moamen Mohamed (Mısır)

2-Damir Kamal (Kazkistan)

3-Morteza Nemati (İran)

3-Nuran Rzazade (Azerbaycan)

Kadın Kumite -61 kilo

1-Lea Avazeri (Fransa)

2-Reem Khamis (Almanya)

3-Noursin Aly (Mısır)

3-Basmala Hassan (Mısır)

Erkek Kumite -75 kilo

1-Ljubisa Maric (Sırbistan)

2-Ömer Faruk Yürür (Türkiye)

3-Djordje Salapura (Sırbistan)

3-Mitchel Joseph Durham (Avustralya)

Kadın Kumite -68 Kilo

1-Ola Elmadany (Mısır)

2-Sadea Becirovic (Hırvatistan)

3-Mia Greta Zorko (Hırvatistan)

3-Thalya Sombe (Fransa)

Erkek Kumite -84 kilo

1-Mahdi Khodabakhshi (İran)

2-Hasan Arslan (Türkiye)

3-Mohammedreza Gilanpoor (İran)

3-Valerii Sonnykh (Ukrayna)

Kadın Kumite 68+ kilo

1-Catzin Guadalupe Quintal (Meksika)

2-Hira Nur Kasatura (Türkiye)

3-Dina Mostafa (Mısır)

3-Stefani Kresic (Bosna Hersek)

Erkek Kumite 84+ kilo

1-Mahmoud Nemati (İran)

2-Ömer Faruk Arslan (Türkiye)

3-Moussa Belhamel (Cezayir)

3-Oussama Baha Eddine Zitouni (Cezayir)

Kadın takım kata

1-Mısır

2-İran

3-Türkiye

3-Mısır

Erkek takım kata

1-Türkiye

2-Kuveyt

3-Etimesgut Belediyesi Gelişim Spor Kulübü (Türkiye)

4-Mısır

Karatede şampiyonlar (8)

Karatede şampiyonlar (12)

Karatede şampiyonlar (6)

Karatede şampiyonlar (1)