Artvin ve Kafkas Dernekleri Federasyonu (ARTKAF) Kazım Karabekir Mah. Kısmet Cad. No: 25 Yıldırım/BURSA adresinde Genel Merkezinin bulunduğu adreste Başkan Murat AYDIN, Feyyaz DEMİR (Başkan Vekili), Abdullah BİRGÜL (Başkan Yardımcısı), Orhan ÇOBAN (Başkan Yardımcısı), Muhammed Ali Özaydın (Genel Sekreter), Özgür GÜMÜŞ (Başkan Yardımcısı) Mehmet Ali KOÇAK (Başkan Yardımcısı), Şevket ZENGİN (Yönetim Kurulu Üyesi), Okan TORUN (Yönetim Kurulu Üyesi), Nedim KARADENİZ (Yönetim Kurulu Üyesi), Yüksel ODABAŞ (Borçka Çevre Köyleri Dernek Başkanı görüşmede hazır bulundu.


Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Başkan Mikail KALYONCU, Musa ÖZCAN (Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı), Hasan Basri BAŞBAY (Gölcük İzlikliler Artvin Batum Havalisi Derneği Başkanı, Selçuk ÇELEBİ (Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı) ziyarette başkan KALYONCU ile birlikte katılım gösterdi.

resize_cf590631-339d-40bf-869b-0e2cb48a482b
Başkan Murat AYDIN ”Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyon Başkanı Mikail KALYONCU ve yönetiminin bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Fedarasyonumuzda 43 Derneğin üyeliği mevcut ancak yaklaşık sistemin dışında  Artvin Köy ve ilçelerini temsil eden 75 dernek mevcut daha çok çalışıp katılım sayımızı arttırmamız lazım. Vaad değil icraatlarımızla Konfederasyonumuz nezdinde güzel işlere imza atarak değerli hemşerihlerimize memleket hasretlerini aza indirmemiz lazımdır” şeklinde konuştu.


Karbafed Başkanı Mikail KALYONCU ”Artvin ve Kafkas Dernekleri Federasyonu (ARTKAF) yapmış olduğunuz kongre sürecinde yeni seçilen başta başkan Murat AYDIN ve yönetimine görevlerinde başta şahsım ve yönetim kurulum adına başarı dileklerimi iletiyorum. Kocaelideki STK’lar arasında yaptığımız çalışmalarımızla Kocaeli Valilik Protokolünde yerimizi aldık çok şükür, yaptığımız çalışmalarımızla çok hemşerihlerimizin gönüllerine köprü kurduk, KARBAFED yönetim kurulu üyelerimizle uyum içersinde çalışıyoruz. Bu durum başarı çıtamızın yükselmesinin delilidir” diyerek sözlerini tamamladı.

resize_74fe292a-92a4-421b-b3c1-1f8b6d3bb9b2
Yaklaşık 3 saat süren görüşmede çok verimli olan ziyarette misafirlere kıymalı pide ve ayran ikramında bulunuldu. Ziyaret sonrası asansör kazası geçirerek her iki ayağı kırılan Hüsnü Hakan Özen’in evine geçmiş olsun ziyareti yapıldı.