Kartepe Belediyesi’nin desteği ile Kartepe Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen Şöhretler Futbol Turnuvası’nda gruplar belli oldu.

Kartepe Belediyesi’nin desteği ile Kartepe Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen “Şöhretler Futbol Turnuvası”nda Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman forma giydi.

22 TAKIM KATILDI

Şöhretler Turnuvası’nda bu yıl 50 yaş üstü kategorisine 8, ilk kez düzenlenecek 40-49 yaş kategorisine ise 14 olmak üzere toplam 22 takım katılıyor. Her iki kategoride takımlar 2 grupta mücadele edecek. 40-49 yaş kategorisinde 7’şerli iki grup oluşturuldu.

GRUPLAR BELLİ OLDU

A grubunda Maşukiye, Acısu, Köseköy, Balaban, Uzuntarla, Arslanbey, Rahmiye, B grubunda ise Uzunçiftlik, Suadiye, Sarımeşe, Eşme, Şirinsulhiye, Derbent ve Nusretiye yer alıyor. 4’er takım adlarını çeyrek finale yazdıracak. 50 yaş üstü kategorisinde ise 4’erli iki grup oluşturuldu. A grubunda Maşukiye, Arslanbey, Nusretiye, Derbent, B grubunda Sarımeşe, Köseköy, Suadiye ve Şirinsulhiye bulunuyor.  Gruplarında ilk 2’ye girenler yarı final oynayacak.

Kartepe'li gençler birincilikle ayrıldı! Kartepe'li gençler birincilikle ayrıldı!

KARTEPE’DE ŞÖHRETLER TURNUVASI PROTOKOLLE BAŞLADI (5)

KARTEPE’DE ŞÖHRETLER TURNUVASI PROTOKOLLE BAŞLADI (7)