Bu zamana kadar görülmemiş boyutta derin bir mutsuzluğun bölgeye hakim olduğunu vurgulayan Tamyüksel, “Bu iktidar, bugüne kadar en yüksek oranda destek veren ilçelerden biri olan Kartepe'de bile artık Vatandaşın keyfini kaçırmış. 

AKP'liler okul bastı! AKP'liler okul bastı!

"CENGİZ TOPEL HAVALİMANI'NDAN UĞURLAYACAĞIZ"

Kartepeli hemşehrilerimiz iktidardan kurtulmak için 14 Mayıs’ı bekliyor. İktidarı bugüne kadar işletmeyi beceremedikleri Cengiz Topel Havalimanından uğurlayacağız” dedi.

Partilerinin İl SKM Başkanlığınca görevlendirilerin Milletvekili Adaylarıyla birlikte, her gün Kartepe'yi karış karış gezen İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel; Milletvekili Adayları Kamil Şirin Ve Hasan Sır ile birlikte Derbent bölgesinde gerçekleştirdikleri ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet edip dertlerini dinlediler.

Kartepelilerin AK Parti iktidarından kurtulmak için kararını çoktan verdiğini belirten Tamyüksel, “Kime dokunsak bin ah işitiyoruz. Esnafımız da vatandaşımız da umutsuz. Halkımızın İYİ Parti’ye büyük bir teveccühü var. Bunu sahada net bir şekilde görüyoruz. Meral Akşener umut olmuş durumda. Kartepeliler, ‘Bir oy Bay Kemal'e bir oy Meral’e kararlılığını sergiliyor” dedi.

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu zamana kadar görülmemiş derecede yoksulluk, yolsuzluk, baskı ve adaletsizlik söz konusu. 

Fakat şuanda Vatandaşın en önemli gündemi yaşadığı derin yoksulluk…

Esnaf etiket hazırlamaktan artık utanıyor. Fiyatlar sürekli yukarı yönde değişiyor. Alım gücü düşmüş durumda. Bu iktidar Kartepe gibi milliyetçi ve muhafazakar yapısı ile bilinen ilçenin bile ayarlarını kaçırmış.  

Kartepe; AK Parti’den kurtulmak için 14 Mayıs sabahını bekliyor. Kartepeliler sandıkta gereğini yapacak ve bu iktidarı Cengiz Topel'den uğurlayacağız”  dedi.