Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Mümin Kozan 30 Ağustos günü gerçekleştirilen Yıldız Tilbe konseri üzerinden Büyükşehir Belediyesi'ni eleştirerek

"Tam size göre olmuş Tebrik ediyoruz. Aslınızı yansıtmanız bizi mutlu ediyor." dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Yıldız Tilbe'yi SekaPark'ta konser vermek üzere getirdi. Tahir Büyükakın'ın vatandaşlara attığı mesajlarda ve Büyükşehir'in afişlerinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün adını geçirmemesi tepki toplarken, Şeyh Said paylaşımında bulunan Yıldız Tilbe'yi programında ağırlaması kentte eleştirilere neden oldu.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Mümin Kozan şu ifadelere yer verdi: 

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarından Yıldız Tilbe'ye konser programı düzenleyen KBB yönetimi ve belediye başkanlarını tebrik ediyorum. Tam size göre bir program olmuş. Kuvayi Milliye teşkilatları ile Cumhuriyet öncesi ve sonrası çatışmayı tercih eden, Ermeni çeteleri ile iş tutan Şeyh Sait e, rahmet dileyen bir şarkıcıya böyle bir günde konser verdirmek ancak size yakışırdı.

"ŞİVAN PERVER İLE HALAYA DURUP!"

Ama şaşırmıyoruz, Timurtaş hoca diye bilinen tarikat vaizinin oğlunu Milli Piyango İdaresinin başına getiren, Doğu da Şivan Perver ile halaya durup, Sarayda maliyetine bakılmaksızın resitaller düzenleyen, Camide en ön safta rezervasyon yaptırıp, başta minibüsçü esnafının hakları olmak üzere birçok esnaf ve iş adamının emeği üzerinden sözde sosyal belediyecilik yapan bir siyasi oluşumdan

AKP’li 7 Milletvekiline çağrımdır… AKP’li 7 Milletvekiline çağrımdır…

"ASLINIZI YANSITMANIZ BİZİ MUTLU EDİYOR"

Elbette milli bilinci tam, manevi hassasiyetlere vakıf bir çalışma beklemiyorduk. Tam size göre olmuş Tebrik ediyoruz. Aslınızı yansıtmanız bizi mutlu ediyor.

7acd33fe-f169-40e8-b688-5a36b88a57d6