Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı Köseköy’de açıldığı günden bu yana sayısız etkinliğe ve kampanyaya imza atan KEREM (Köseköy Engelliler Rehabilitasyon Merkezi) Derneği üyeleri bu kez yemekte buluştu.

KEREM 2. Başkanı Mukaddes Ceyhan ve yöneticilerden Sevinç Baykal ve Emel Baştan tarafından organize edilen yemeğe yoğun katılım oldu. Dernek Başkanı Evnur Sandal’ın bir yakınının rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı yemek Yahyakaptan Mahallesi girişinde hizmete yeni açılan Kaptan Kebap’ta gerçekleşti.

Engelli çocuklara destek amaçlı düzenlenen yemeğe derneğin kurucularından ayrıca uzun yıllar Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şube Başkanı Gülşen Müstecaplıoğlu, Türk Kadınlar Birliği Kocaeli Şube Başkanı Aysel Baladin, Atatürkçü Düşünce Derneği İzmit Şubesi yönetiminden Ayşe Filiz ile KEREM Derneği Müdürü Ayhan Özler ve çok sayıda üye katıldı.

resize_Kerem Derneği (2)-1

resize_Kerem Derneği (4)

resize_Kerem Derneği (6)

KEREM Derneği yöneticisi Sevinç Baykal, yemekten elde edilen gelirin çocukların çeşitli giyim ve okul ihtiyaçları için kullanılacağını belirterek, katılımlarından ve katkılarından ötürü herkese teşekkürlerini sundu.