Geçtiğimiz yıl Kasım ayında iki adaylı olağanüstü kongre yapan Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB)’nde mevcut Başkan Kadir Durmuş, güven tazelemişti.

2 Bin 713 üyenin oy kullanma hakkının olduğu kongrenin 4. olağan genel kurulunda ise mevcut Başkan Kadir Durmuş tek aday oldu.

29d73962-2ab7-4686-90f4-9bbf8f0bfed5

Kadıköy Düğün Salonu’nda gerçekleşen kongrede açılış konuşması yapan Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş, “Kongremiz Kocaeli esnafına hayırlar getirsin inşallah” dedi. 

Başkan Durmuş, “Önümüzdeki 4 yılın çok başarılı olmasını temenni ediyorum. Bu odanın kurucu başkanı benim 2007 yılında kurulduk, kartopu gibi büyüdü birliğimiz. Yaklaşık 3 Bin üyeye ulaştık Zemin katta Kocaeli Esnaf ve sanatkarlar Odası yeni yerinde hizmete başlamıştır. Sicil muamelat bölümü de yarından itibaren yerini yerinde hizmet vermeye devam edecek. Bu işi başardık Allah nasip ederse ilçelerde de böyle bir girişimi var. Orada da bunları başarırsak esnafımız rahat eder. Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a bizlere bu yeri kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KADİR DURMUŞ’UN YÖNETİMİ

Ali Bey Yazıcı, Kadir Bilgan, Cavit Yazıcıoğlu, Murat Baylan, Osman Pinga, Ömer Özkan, Rana Tunç, Berk Demir, Cihan Alpaslan, Davut Yaroğlu, Hikmet Sunman

DENETİM KURULU

Hakan Akman, Hakan Alkan, Osman Kayakayalı