Türkiye'nin ilk kadın kanalı 'MOR TV'den Lale Ataman'a onur ödülü!

Kentimizin Spiritüel Gelişim Ve Rüya Koçu Lale Ataman aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. İstanbul Medya Yayın Grubu bünyesinde 2016 Yılında kurulan. “Güçlü kadın güçlü toplum” sloganıyla yola çıkan, Türkiye’nin ilk kadın kanalı TV MOR'dan branşı ile ilgili onur ödülü ile ödüllendirilen Lale Ataman sevilen kişiliği ile uzun yıllar 7x24 Kocaeli Haber ve Yaşam Portalımız da "Spiritüel dünya ve rüyalar' ile ilgili yazılarıyla da yer aldı.

Türkiye'nin ilk kadın kanalı 'MOR TV'den Lale Ataman'a onur ödülü!

Türkiye’nin başarılı kadınları; akademisyenler, müzisyenler, alanında uzman olan kadınlar, MOR TV'de farklı içeriklerde gerçekleştirdikleri programlar sebebiyle TV MOR tarafından ödüllendirildiler.

TV MOR ödül töreninde, ‘İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü Genel Türk Tarihi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muallâ Uydu Yücel, Klinik Psikolog Akademisyen Doç. Dr. İlknur İşeri, Girişimci Ayşe Koçalan, Eğitimci Figan  Efe, Güzellik Uzmanı Ahu Gülkan, Estetisyen Süreyya Yıldız, Spiritüel Gelişim Ve Rüya Koçu Lale Ataman, Spiritüel  Yaşam Ve  İlişki Koçu Arzu Yancar, Profesyonel Yaşam Koçu – Eğitmen Hilal İnan, Radyo Tv Programcısı Özlem Kurt, İnsan Kaynakları Uzmanı – Eğitmen Aysan Tünel, Sosyolog- Ses Sanatçısı Habibe Bozkır, Güzellik Uzmanı Yasemin Uslu ödüllerini aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER