bir şarkı seslendiren Mustafa Kandıralı’nın kızı Kısmet Kandıralı, “Böyle uluslararası bir yarışmanın babamın adını taşıması biz çok gururlandırdı” dedi.

Ödüllerin sahiplerini bulduğu, müziğin doğu ile batıyı birleştirdiği İzmit Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki 1. Uluslararası Mustafa Kandıralı Klarnet Yarışması Ödül Töreni ve Gala Gecesi, birbirinden renkli ve duygusal anlara sahne oldu. Gecenin sürprizini, Şükrü Tunar’ın Hicaz adlı eserini seslendirerek yapan Mustafa Kandıralı’nın kızı Kısmet Kandıralı, “Böyle uluslararası bir yarışmanın babamın adını taşıması bizi çok gururlandırdı. Bu yarışma sayesinde ülkemizde yeni Mustafa Kandıralılar çıkacağına inanıyorum” dedi. 

İzmit Kafası dergisine ünlü isimlerden büyük ilgi İzmit Kafası dergisine ünlü isimlerden büyük ilgi

“HÜRRİYET HANIMEFENDİYE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Duygu dolu anlar yaşayan Kandıralı sözlerinin devamında, “Babamı oyun havalarıyla tanırdınız. Ama kendisi esasında çok iyi bir refakat sanatçısıydı. Ben babamı her zaman arıyorum. Ama ne zaman Şükrü Tunar’ın Hicaz şarkısını duysam duygulanırım. Başta Sayın Başkanımız Fatma kaplan Hürriyet hanımefendiye, Cihat Aşkın hocamıza ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.