Kocaeli Erzurumlular Kültür Dayanışma Vakfı ve Kogace Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen, deprem bölgesindeki çadır kentlerde yaşayan vatandaşların ihtiyacı dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Depremzedelere 1000 kişilik iftar verildi.

İZMİT'İN MEŞHUR PİŞMANİYESİ HEDİYE EDİLDİ

Seçim sonrası benzine ilk zam geliyor! Seçim sonrası benzine ilk zam geliyor!

Vakıf başkanı Ahmet Önal yaptığı açıklamada, ‘’09 Nisan 2023 tarihinde İftar programımızı Depremzede ve kıymetli ailelerinin katılımı ile gerçekleştirdik. Depremzedelerimize, Vakıf yöneticilerimize basın mensuplarımıza katılımları için teşekkür ederiz.’’ dedi.

Önal ayrıca ‘’Programa emeği geçenlere teşekkür ediyorum, Allah hayırlarımızı kabul etsin, Ramazan-ı Şerif’in hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.’’ Dedi.

Önal Kocaeli'de yaşayan tüm iş adamlarını ve sivil toplum kuruluşlarını buradaki depremzedelere Maddi manevi destek olmaya çağırdı, Ahmet Önal "Türkiye büyük bir devlet hükümetimiz bu yaraları sarmaya başlamış İnşallah biz de iş adamları olarak dernekler olarak Vakıflar olarak bir nebze de olsa onların yanında olduğumuz hissettirmek için bu tür organizasyonları Önümüzdeki süreçte de gerçekleştireceğiz" dedi

Vakıf başkanı Önal ve yöneticiler ayrıca deprem bölgesinde görev yapan emniyet mensupları ve sağlık mensuplarına İzmit'in meşhur Pişmaniyesini hediye etti.

c24a0a7f-1615-4d53-a26c-1c4cdefe7668