Kocaeli Kaya çalışanları Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 82.şükran ve minnetle ile anarken, saatler 09.05’i gösterdiğinde Toyota Plaza Kocaeli Kaya önünde saygı duruşunda bulundu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ebediyete intikalinin 82.yıl dönümünde tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’de de saygı ve şükranla anıldı. Saatler 09.05’i gösterdiğinde sirenler çaldı, kentte trafik durdu, vatandaşlar saygı duruşunda bulunurken, bazı vatandaşlar ise korna çalarak siren sesine eşlik etti.

KOCAELİ KAYA ÇALIŞANLARI UNUTMADI

Aktif kullanıcı sayıları açıklandı: Facebook yine zirvede! Aktif kullanıcı sayıları açıklandı: Facebook yine zirvede!

Kocaeli Kaya şirketler grubu bu önemli günde Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü unutmadı. Kocaeli Kaya çalışanları Atatürk’ün ebediyete intikal ettiği o saatte, saat 09.05’te Toyota Plaza Kocaeli Kaya önünde saygı duruşunda bulundu.

SENİ ANMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 82.yıldönümünde Toyota Plaza Kocaeli Kaya çalışanları tarafında saygı, şükran ve minnet dilekleri ile anıldı. Kocaeli Kaya Şirketler Grubundan yapılan yazılı açıklamada; “Yüreğimizde büyük bir özlemle ve boğazımızda kocaman düğümlerle ömrümüz yettiğince seni anmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.