Başkan Bulut’tan Vali Aksoy’a teşekkür, Vali Yavuz’a ‘hayırlı olsun’...

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, son Valiler Kararnamesi ile Aydın Valiliği görevine atanan Vali Hüseyin Aksoy’a, kente ve iş dünyasına hizmetleri dolayısıyla teşekkür ederek, “Valimizin görev süresi boyunca kazanan Kocaeli olmuştur. Yeni görev yerinde başarılar diliyoruz” dedi.

”Yoksullukla mücadele için gelmiştiniz değil mi! Hadi be!!!" ”Yoksullukla mücadele için gelmiştiniz değil mi! Hadi be!!!"

Ekonomik ve İstihdam Seferberliği başta olmak üzere Kocaeli Ticaret Odası’nın, Kocaeli Valiliği ile birçok uyumlu ve kent adına faydalı işbirlikleri hayata geçirildiğini ifade eden Başkan Bulut, “Kocaeli iş dünyası olarak Valimiz Hüseyin Aksoy’un desteğini her zaman yanımızda hissettik. Bu sadece hissiyatla kalmadı, sayısız işbirliğine imza attık. Kocaeli iş dünyasının geleceği adına çeşitli fuarlar, mesleki eğitim ve istihdam projelerine imza attık. Kendisinin çözümcül yaklaşımıyla, iş dünyamıza yeni ufuklar ve yollar açtık. İnanıyoruz ki, Aydın Valiliği görevinde de Kocaeli’de olduğu gibi, kazanan ekonomi ve Türkiye olacaktır. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerken, yeni Valimiz Seddar Yavuz’a da şimdiden ‘hayırlı olsun’ dileklerimizi sunuyoruz” dedi.