PizzaLazza fırsat noktaları, markanın büyüme stratejileri doğrultusunda gerçekleştirdiği talep yoklamalarıyla belirleniyor. Franchising stratejisiyle 2022 yılında sektörünün en hızlı büyüyen pizza markası olma özelliği taşıyan PizzaLazza’nın restoranlarının yüzde 85’i Franchising modeliyle işletiliyor. PizzaLazza, 2023 yılında restoran sayısını 160’a çıkarmayı hedefliyor.

Hızlı servis sektörünün dinamik yerli pizza markası PizzaLazza, aktif Franchising stratejisiyle büyümesini sürdürürken, işletmecilerine cazip yatırım fırsatları sunuyor. Merkezden anahtar teslim proje konsepti ile franchising fırsatı sağlanan yatırımcılara, eğitimler, operasyonel konular ve lokasyon seçimi gibi alanlarda da destek veriliyor. PizzaLazza, Kocaeli’de belirlediği 4 fırsat noktasında yeni restoran yatırımları ve Franchising olanaklarıyla kentteki varlığını büyütmeyi hedefliyor.

Yatırımcıların lokasyon seçiminde, PizzaLazza’nın büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen öncelikli bölgelerden seçim yapılabilmesi için destek verdiklerini söyleyen PizzaLazza ve Saloon Burger CEO’su Esra Kıvrak, “Pizza, günün her saatinde evde, iş yerinde ya da restoranda tüketime uygun, Türk damak tadına hitap eden bir ürün ve Pizza Mutfağı, hızlı servis restoranlar içerisinde hızlı büyüme kaydeden bir alan. Pazarlama yatırımlarımızla sürekli desteklediğimiz PizzaLazza markamızı, aktif Franchising stratejimizle büyütüyoruz. 2022 yılında çok büyük atılım içerisine girdik ve 4 farklı ilde 38 restoran açılışı gerçekleştirdik. Bulunduğumuz illerde en büyük yerli pizza markası olma kararlılığımızla hareket ediyoruz. PizzaLazza markamızla 2023 yılında ise restoran sayımızı 160’a çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Kocaeli Fırsat Noktaları: Merkez, Yahyakaptan, Kartepe ve Başiskele

PizzaLazza’nın Ankara, Bursa, İstanbul, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova’nın yanı sıra Kocaeli’de 8 restoranla hizmet verdiğini dile getiren Esra Kıvrak, “Ülkemizin önde gelen sanayi şehirleri arasında yer alan Kocaeli, binlerce yıllık tarihi ve doğal güzellikleriyle turizm açısından da canlı bir bölge. Markamızı bu güzel kentte daha da büyütmek, yeni iş ortakları edinmek arzusundayız. Lokasyon seçimlerimizi, büyüme stratejilerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz talep yoklamalarımızla belirliyoruz. Lokasyon seçiminde, PizzaLazza’nın büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen öncelikli bölgelerden seçim yapılabiliyor. İş ortaklarımıza restoran yönetiminde dijitalleşme, binlerce çeşit ürünü her gün yüzlerce restorana ulaştıran profesyonel lojistik süreçleri, eğitim ve mimari proje ekibi avantajları sağlıyoruz. Kocaeli Merkez’in yanı sıra, Yahyakaptan, Kartepe ve Başiskele, fırsat noktaları olarak öne çıkıyor. 2023 yılında bu fırsat noktalarını iş ortaklarımızla birlikte değerlendirmeyi hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

PizzaLazza Hakkında 

“1923” müzikali 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda prömiyer yapacak “1923” müzikali 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda prömiyer yapacak

2014 yılında temelleri atılan, kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve helal sertifikalı ürünler ve günlük açılan taze hamurla ürettiği pizzalarıyla kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanan PizzaLazza, 107 restoranıyla hizmet veriyor. Bulunduğumuz illerde en büyük yerli pizza markası olma kararlılığıyla hareket eden ve sektöründe en hızlı büyüyen marka olarak öne çıktığı 2022 yılında hedefleri doğrultusunda 106 restorana ulaşan PizaaLazza, 2023 yılında 160 restorana ulaşmayı hedefliyor. Aktif Franchising stratejisiyle büyüyen PizzaLazza’nın restoranlarının yüzde 85’i Franchising yöntemiyle işletiliyor.