Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan Gebzeli fenomen Nez Demir'e şok edici bir saldırı gerçekleştirildi.

Demir'in evinin önünde bulunan aracı, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından pompalı tüfekli saldırıya uğradı.

Araç büyük bir zarar görürken, olayda yaralanan kimsenin olmaması ise yüreklere su serpti.

Saldırının ardından oldukça korkan ve büyük bir panik yaşayan Demir, durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis ekipleri saldırganları yakalayabilmek için evin çevresinde ve araçta çalışma gerçekleştirdi.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Olayın ardından Nez Demir, aracın halini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Demir, yaptığı yazılı açıklamada, “Yaşadığım olaydan nefesim kesildi. Bu nasıl kin, nefret? İnsanın malina, canına zarar vermeyi düşünecek kadar ne yaşadınız? Kimseye kötülüğüm olmadı. Kasıtlı zararım olmadı. Bildiğim bir düşmanım bile yok. Şu an tüm ekipler olay yeri incelemede. Çok fazla konuşamıyorum. Beklemede kalmamız söylendi. Her kim bana bu saldırıyı yaptıysa Allah hesabını sorsun' dedi.

ALLAH KORKUNUZ DA MI YOK?

Adamın ceplerinden çıkanlar şok etti! Adamın ceplerinden çıkanlar şok etti!

Nez Demir, aracının fotoğrafını paylaştığı gönderinin altına ise şu notu düştü; "Evimin önünde. Her kimsen veya kimseniz bir an önce bulunmanız için bütün imkanlarımı kullanacağım. Allah korkunuz da mı yok? Bu neyin nefreti, kıskançlığı. Ben yine toparlanırım. Ama siz bunun hesabını nasıl vereceksiniz Allah'a? Ya ölseydim, ya bana gelseydi? Pompalıyla evimin önünde saldırı yapmak nedir? Elim, ayağım titriyor. Tırnaklarımla kazıyorum, alnımın teriyle helalinden çalışıyorum."

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Yaşadığı korku sonrasında konuşmakta zorluk çeken ve elleri titreyen Nez Demir, çektiği videoda ise "Sinirlerim bozuldu, gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum. Kimseye bir zararım yok. Kendi kendime çalışıyorum, didiniyorum. Bu neyin kıskançlığı, neyin hazımsızlığı? Bunu yapabilecek bir düşmanım yok, bir belalım yok. Az çok tahminim var. Senin kim olduğunu çok iyi biliyorum. Bir kadınla uğraşacak kadar ne yaşamış olabilirsin? İnsan çalışıyor, didiniyor, niye? Daha huzurlu bir hayat için. Neden insanın keyfini kaçırıyorsunuz. Ne yani bu?" ifadelerini kullandı.