Kocaelispor camiasının yakından tanıdığı Fatih Arıkan (42) geçtiğimiz yıl tatil yapmakta olduğu Kandıra Kerpe’de denize atladığı sırada talihsizlik sonucu boynu kırılmış ve o günden bu yana Ankara’da hastanede tedavi altında yaşam mücadelesi veriyordu.

Kocaelispor camiasının yakından tanıdığı Fatih Arıkan (42) geçtiğimiz yıl tatil yapmakta olduğu Kandıra Kerpe’de denize atladığı sırada talihsizlik sonucu boynu kırılmış ve o günden bu yana Ankara’da hastanede tedavi altında yaşam mücadelesi veriyordu. İki çocuk babası Fatih Arıkan’ın ölümü, sevenlerini çok üzdü.

FERHAT UZUN'DAN TAZİYE MESAJI

Hodri Meydan Başkanı Ferhat Uzun, yayımladığı taziye mesajında;

Karakadılar kükredi "Her köşeyi ekin deyip tarım arazilerini imara açıyorlar!" Karakadılar kükredi "Her köşeyi ekin deyip tarım arazilerini imara açıyorlar!"

“Fatih Arıkan’ın vefat haberi bizi derinden üzmüştür. Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim. Çocukluk arkadaşım değerli kardeşimiz Kocaelispor’a ve Hodri meydana büyük katkısı ve hizmetleri olmuştur. Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun kıymetli kardeşim benim. Ruhuna El Fatiha” dedi.

BUGÜN TOPRAĞA VERİLECEK

Fatih Arıkan ın cenazesi Bugün saat 15:00 te Adapazarı Emirsultan mezarlığında toprağa verilecektir.

7X24 Kocaeli Haber ve Yaşam Portalı ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, sevenleri ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.