Kocaelispor Kulübü'nden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Şampiyonluk Kutlaması bu akşam Sekapark’ta! Şampiyonluk Kutlaması bu akşam Sekapark’ta!

"Kulübümüz profesyonel futbol takımı ile İskenderunspor A.Ş arasında 19.4.2023 tarihinde oynanacak müsabakanın başlangıç saatinin değiştirilmesi hususundaki taleplerimiz kabul edilmemiştir. Müsabaka başlangıç saatinin değiştirilmesi hususunda çalışmalar yapılması sebebiyle müsabaka biletleri halihazırda satışa sunulamamıştır.

"BU AKŞAM ELEKTRONİK ORTAMDA"

Kulübümüz ile İskenderunspor A.Ş arasında 19.4.2023 Çarşamba günü saat 15.00’te oynanacak olan müsabakanın biletleri, bu akşam saat 18.00 itibariyle elektronik ortamda PASSOLİG sisteminde satışa sunulacak olup ayrıca biletini fiziki olarak almak isteyen taraftarlarımız için yarın sabah 10.00 itibariyle aşağıda belirtilen yerlerde bilet satışları yapılacaktır.

"ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ"

Maç günü gişelerde yoğunluk yaşanmaması adına taraftarlarımızı elektronik ortamda PASSOLİG sistemi veya aşağıda belirtilen bilet satış noktaları marifetiyle biletlerini erkenden almaları hususunda bilgilendirmek istemekteyiz. İlaveten, Doğu Maraton Alt ve Güney Kale Arkası Alt Tribün biletleri kadınlara ve öğrenci kartlarını göstermek suretiyle öğrencilere ücretsiz olarak verilecektir. Öğrenciler ve kadınlar için ücretsiz biletler sadece Kocaelispor Sosyal Tesisleri ve maç günü stadyum gişelerinde verilecektir."