Kocaeli Stadı’nda en son 21 Mayıs 2022 tarihinde Adanaspor ile karşılaşan yeşil siyahlı temsilcimizin pazar günü oynanacak Adıyaman FK maçı ile birlikte 156 gün süren saha hasreti sona erecek.

KOCAELİSPOR'dan yapılan bilgilendirme şöyle:

“Yıllık Passolig vizesini yaptıran taraftarlarımız, Passolig kartları ile maçlara giriş yapabileceklerdir. Passolig vizesini yaptırmayan taraftarlarımız, kağıt bilet alarak maçlara giriş yapabileceklerdir.

PASOLİG

Taraftarlarımız, Passolig mobil uygulaması ile müsabakaya giriş yapabileceklerdir. Passolig sisteminden bilet alırken, kağıt bilet seçeneğin' tercih eden taraftarlarımız Passolig mobil uygulamasından PDF bileterini okutarak maçlara giriş yapabileceklerdir.

ÇOCUKLARA MAÇ BİLETİ ALINMASI ZORUNLU

Cristiano Ronaldo İzmit'e mi geliyor? Cristiano Ronaldo İzmit'e mi geliyor?

7 Yaş ve üzeri çocuklara maç bileti alınması zorunludur. Maç günleri bilet ve kombine satışları stadyum bilet gişelerinden devam edecektir. Engelli taraftarlarımız, ücretsiz engelli bilet başvuruları için bir kereye mahsus olmak üzere engelli kartları ile birlikte kulüp binamıza müracaat etmek zorundadırlar. Başvurularını yapan taraftarlarımız, her iç saha maçında kulübümüzün sabit hattını arayarak rezervasyon yaptırabilirler. Bilet yüklemeleri Passolig üzerinden yapılacağı için kart sahiplerinin yıllık vize işlemini uygulaması, kart sahibi olmayanların ise Passolig kart çıkartması zorunludur.”