Evinde el emeği ürünler üreten kadınlar için sanal alışverişin kapılarını açan komeksepeti.com, Arastapark’ta sevgililer gününe özel satış fuarı açtı.

'Körfez Kupası Kürek Yarışları' heyecanı yaşanacak 'Körfez Kupası Kürek Yarışları' heyecanı yaşanacak

Bir yılı aşkın bir süre önce komeksepeti.com adresini kurarak üreten kadınların ürünlerini daha kolay satmaları için dijital pazar kuran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı KO-MEK’in hayata geçirdiği bu proje her geçen gün daha da büyüyerek hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Artık sadece dijital mağazada olmak yerine kentin en önemli ziyaret noktalarına satış fuarı açan Komeksepeti, satışa çıkardığı birbirinden farklı ve eşsiz ürünleri halkın görerek, yakından inceleyerek satın almasına olanak sağlıyor.

resize_IMG_8821

SEVGİLİYE SEVGİ İLE ÜRETİLEN ÜRÜNLER YAKIŞIR

Dijital pazarda önemli bir yeri olduğunu kanıtlayan komeksepeti.com adresi KO-MEK’te eğitim alan kursiyerlerin el emeği göz nuru ürünlerini pazarlıyor. Birbirinden farklı ve eşsiz ürünleri alıcısına güvenli bir şekilde ulaştıran Komeksepeti, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutmadı. Kursiyerlerin kendi imkânlarıyla KO-MEK kurslarında alanında uzman eğitmenler eşliğinde hazırladıkları sevgililer günü konseptli ürünler hem dijital ortam olan komeksepeti.com adresinde hem de kentin en işlek noktalarından olan Arasta Park AVM giriş katında kurulan satış mağazasında satışa sunuldu. Özellikle çocukların ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği satış stantlarında her zevke uygun birbirinden özel hediyelik eşyalar sizleri bekliyor.

resize_IMG_8765

SATIŞ ALANINDA YOK YOK

Üreten kadınların el emeği göz nuru ürünlerinin satışa sunulduğu Komeksepeti, 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde 8-15 Şubat tarihleri arasında Arasta Park AVM giriş bölümünde satışa devam edecek. Açıldığı günden beri Kocaelili kadınların aile bütçelerine büyük katkı sağlayan Komeksepeti özellikle ev hanımlarının ürettiği aksesuarlar, dekorasyon ürünleri, mefruşat, el işi örgü, dantel, dokuma, takılar, resimler, tezhip ve hatlar, minyatür ve çiniler, ebrular, ahşap ürünler, cam objeler, oyuncaklar, süsler, işlemeler, el yapımı çantalar ve hediyelik ürünler satışa sunuluyor.

resize_IMG_8788

resize_IMG_8827

resize_IMG_8851