Körfez’de 19 Mayıs coşkusu!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Körfez’de coşkuyla kutlandı. Kaymakalık önünde gerçekleştirilen kutlamada, başarılı sporculara plaket takdim edildi.

Körfez’de 19 Mayıs coşkusu!

Körfez’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, pandemi dolayısıyla Körfez Kaymakamlığı önünde gerçekleştirilen törenle kutladı. Programa; Körfez Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Mesut Kavak, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Gökhan Güllüoğlu, siyasi parti temsilcileri, gaziler, şehit yakınları ve STK temsilcileri ile başarılı sporcular katıldı.

EFELER BÜYÜLEDİ

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Atatürk heykeline çelenk bırakıldı. Efelerin gösterileri alandaki izleyenleri büyülerken, gösteri sonrasında ilçemizde faaliyet gösteren ve 2020-2021 yılları içerisinde düzenlenen ulusal ve uluslar arası müsabakalarda başarı elde eden amatör ve milli sporculara plaket takdim edildi.

BAŞARILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Körfez Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve protokol üyeleri tarafından plaketlerini alan başarılı sporcular ile birlikte daha sonra günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, tüm sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER