Körfez; kırmızı-beyaza büründü… Körfez; kırmızı-beyaza büründü…

Körfez Belediyesi tarafından düzenlenen Açık Hava Konserleri, Resul Aydemir ile devam etti. Tütünçiftlik Şehitler ve Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilen konsere katılım yoğun olurken, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan ve Levent Yılmaz da izleyenler arasındaydı. Saat 21.00’de başlayan konser ile birlikte alanı dolduran müzikseverler rap müzikle coştu.

DOLU DOLU BİR YAZ OLUYOR

Konserde sahneye çıkan ve Resul Aydemir’e Körfez’in silüetinin yer aldığı plaket ve pişmaniye takdim eden Başkan Şener Söğüt, “Körfez yine bu akşam çok güzel. Resul kardeşim de hem şarkıları ile hem de sahne performansı ile sizlere unutulmaz bir gece yaşatıyor. Bu yaz kültürel faaliyetlerimiz açısından dolu dolu geçiyor. Sevilen şarkıcılarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

KÖRFEZLİLER COŞTU

Sahillerimizde farklı etkinlikler yapıyoruz. Sahne Senin programı ile genç yeteneklerimize de sizlerle buluşturuyoruz. Sizdeki bu coşku ve hareketlilik bizleri motive ediyor. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi. Başkan Söğüt’ün konuşması sonrasında performansını devam ettiren Resul Aydemir, alanı dolduran Körfezlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

WhatsApp Image 2022-08-13 at 23.50.42 (2)

REsul

ALAN-2