Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü yüzücüleri, Türkiye Bireysel Açık Su Yüzme Kış Şampiyonası’nda fırtına gibi esti.

Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü yüzücüleri, Türkiye Bireysel Açık Su Yüzme Kış Şampiyonası’nda fırtına gibi esti. Antrenör Samet Işık öncülüğünde yarışmaya oldukça güzel hazırlanan minik yüzücüler, şampiyonada da bunun meyvelerini topladı. Gebze Kapalı Yüzme Havuzunda yapılan Türkiye Bireysel Açık Su Yüzme Kış Şampiyonası’nda ilk olarak 13 Yaş Erkek kategorisinde Emre Fatih Kartal yarıştı.

resize_Meyra Kocaman (1)

Gözden kaçırmayın

Körfez’de gençlik festivali trekking ile başladı Körfez’de gençlik festivali trekking ile başladı

KÖRFEZ’İN İLK MİLLİ YÜZÜCÜLERİ

Yüzlerce sporcunun yer aldığı şampiyonada göğsümüzü kabartan Kartal, yarışmada 3. oldu. Kartal’ın hemen ardından 11 Yaş Kadınlar kategorisinde yarışan Meyra Kocaman da Türkiye 4’sü olarak önemli bir derece elde etti. İki yarışmacı da elde ettikleri dereceler sonrasında Milli Takım Kamp Kadrosuna seçildi.

BAŞKAN SÖĞÜT’TEN TEBRİK

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de sosyal medya üzerinden minik yüzücüleri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Yüzme antrenörü Samet Işık da desteklerinden dolayı Başkan Şener Söğüt’e teşekkür ederek, “Başkanımız Sayın Şener Söğüt olmak üzere, Başkan yardımcımız Osman Yurt ve Gençlik ve Spor İşleri Müdürümüz Ali Osman Baş’ a verdikleri destekten ötürü sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

resize_Meyra Kocaman (2)