Körfezim Eğitim Kurumları, satranç ve cimnastik dallarında madalya kazanan sporcu öğrencilerinin büyük başarısını kutladı.

Kasım ayında Antalya’da yapılan Avrupa Satranç Turnuvası'nda ülkemizi Milli Takım formasıyla temsil eden Körfezim Eğitim Kurumları üçüncü sınıf öğrencisi BEREN ÇETİN, 8 yaş altı kızlar kategorisinde 3. olan sporcu ile aynı puanı alarak averajla AVRUPA 5.’si oldu.Satranç Milli Takım Sporcusu Beren Çetin, aynı zamanda kendi kategorisinde BİRİNCİ olarak EN İYİ TÜRK SPORCU ünvanını da kazanarak ülkemize büyük bir gurur yaşattı.

6'Lı masa toplantı sonrası ortak açıklama yayımladı! 6'Lı masa toplantı sonrası ortak açıklama yayımladı!

resize_IMG_20221121_121527

Körfezim Eğitim Kurumları dördüncü sınıf öğrencisi UYGAR DENİZ TAŞYÜREK'in de dahil olduğu Artistik Cimnastik Takımı, yine Kasım ayında Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonası'nda TÜRKİYE 3.'sü olarak büyük bir başarı kazandı.

resize_IMG_20221121_121558

Turnuvaları bitirip ara tatilin sonuçlanması ile okullarına dönen şampiyon öğrenciler, Körfezim Eğitim Kurumları tarafından coşkuyla karşılandılar.Körfezim Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu, Körfezim İlkokulu Müdüresi Çiğdem Aytekin ve Beden Eğitimi Zümre Başkanı Mesut Barak, öğrencilere ödüllerini verirken başarı öykülerini de keyifle dinlediler.

Körfezim Eğitim Kurumları Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu, makamında yapılan ödül ve belge teslim töreninde öğrencilerini  kutlarken, sporcuların yetişmesine destek olan antrenörlerine ve her zaman yanlarında olan ailelerine de teşekkür etmeyi unutmadı.

resize_IMG_20221121_121414