Kocaelispor yönetimi ve Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanı Ferhat Uzun arasında yaşanan son gerilimlerden sonra; Yönetim Derneğe otobüs ve bilet desteği sağlamayacağını açıkladı. 

ÜNİ Hodri Meydan Temsilcisi Sezer Haşim Uçar başkanlığında yapılan toplantıda; "Kocaelispor armasından taraf olarak devam edeceğiz" vurgusu yapıldı.

Sosyal medya üzerinden açıklamada bulunan ÜNİ Hodri Meydan şu ifadelere yer verdi:

"Değerli Kocaelisporlular ve Kamuoyuna;

İzmitli Periler Süper Lige bir adım daha yaklaştı  "65-61" İzmitli Periler Süper Lige bir adım daha yaklaştı "65-61"

Kurulduğumuz günden bugüne dek gerek şehrimizde gerekse gurbetteki temsilciliklerimizde daima Kocaelispor ve Hodri Meydan isimlerini yüceltmeye ve iyi temsil etmeye çalıştık. Yıllarca yaptığımız çalışmalar, verilen emekler ve mücadeleler hiçbir menfaat gözetmeksizin sadece armaya bağlılığımız doğrultusundadır.

"BUGÜNDEN İTİBAREN DAHA GÜÇLÜ..."

Bu doğrultuda tarafsız, yenilikçi, şehrin değerlerine sahip çıkan, bu ilkeleri gelecek nesillere aktarmayı kendisine görev atfeden bir düşünceyle yolumuza devam edeceğiz. Bugünden itibaren daha güçlü daha yüksek sesle yalnızca Kocaelispor için Hodri Meydan çatısı altında birlik ve beraberlik içerisinde Üni Hodri Meydan çalışmalarına daha güçlü bir şekilde devam edecektir.

Altını çizerek bir kez daha belirtmeliyiz ki, çalışmalarımıza kuruluşumuzdan bugüne kadar olduğu gibi sadece Kocaelispor armasından taraf olarak devam edeceğiz.

Herkes bilmelidir ki; KÖRFEZİN GÜNEŞİDİR DÜNYAYI AYDINLATAN, GERİ DÖNÜYOR ÜNİVERSİTE HODRİ MEYDAN!"