Koronanın ilk haftalarında testi pozitif çıkan ve bir yayın kuruluşu tarafından bebeği karnında 'öldü' haberi yapılan resim öğretmeni Şeyma Nur Batmaz evladını sağlıkla kucağına aldı.

Koronavirüs salgının Türkiye'de etkinleştiği geçtiğimiz Mart ayının ilk haftalarında gündeme düşen '8 aylık hamile genç resim öğretmeni Şeyma Nur korona virüs oldu' haberi sadece Kocaeli değil tüm ülke kamuoyunda üzüntü yaratmıştı.

HACKERLER heyecanla beklenen OYUNU HEDEF ALDI! HACKERLER heyecanla beklenen OYUNU HEDEF ALDI!

Kocaeli’de resim öğretmenliği yapan 8 aylık hamile olan Şeyma Batmaz (25)’ın koronavirüs testi pozitif çıkmış ve hastanede tedavi altına alınmıştı.

DHA'nın yaptığı yanlış 'ölüm' haberiyle de tüm ailesini, yakınlarını ve ülkeyi kısa süreli şoke eden güzel öğretmen tedavisi sonrasında evine taburcu olmuş ve hamileliğinin son aylarını evinde geçirmişti.

Şeyma Nur Batmaz'dan bir güzel haber daha geldi.

Genç anne geçtiğimiz 27 Mayıs'ta, kendi doğum gününde evladığını doğurdu.

Sağlıklı bir bebek dünyaya getiren Şeyma Nur Batmaz ve eşi Baturhan Batmaz objektife üç kişilik mutluluklarını yansıttı.

Nehir Defne adını verdikleri bebeklerini sağlıkla kucağına alan genç anne-babamızın mutluluklarının daim olmasını dileyerek tebrik ediyor, Nehir Defne bebeğimize de sağlıklı ve mutlu uzun bir ömür diliyoruz.