Kocaeli Sanayi Odası’nın, Kocaeli Ticaret Odası, Valilik, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası ve İMEAK Deniz Ticaret Odası işbirliğiyle hayata geçirdiği SANTEK 2021, dijital olarak kapılarını açtı. Ziyaretçilerin, https://santek.globalpiyasa.com/tr bağlantısından ulaşabilecekleri fuarda, makine/otomasyon, makine/endüstriyel cihazlar, kalıp sanayii, otomotiv- otomotiv tedarikçileri, yan sanayi alanlarında 200’e yakın firma dijital stand açtı.

resize_SANTEK (3)

PANDEMİYLE BİRLİKTE ÖNEMİ DAHA DA ARTTI

Firma yetkililerin gün boyu talep ve önerilere yanıt verdiği SANTEK 2021 Dijital fuarı ile eş zamanlı olarak “Match4Industry” ikili iş görüşmesi etkinliği de düzenleniyor. KOTO Başkanı Necmi Bulut, SANTEK 2021’in, pandeminin etkisinin devam ettiği şu günlerde öneminin daha da arttığına vurgu yaparak, firmaları ve ziyaretçileri fuara sahip çıkmaya davet etti. Başkan Bulut açıklamasında, “2013 yılından bu yana güçlü işbirlikleri ile düzenlediğimiz SANTEK 2021 bu yıl kapılarını dijital olarak açtı.

SANTEK 2021’E ZİYARETLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Pandeminin etkilerinin halen yoğun olarak sürdüğü şu dönemde, e-ticaret ve e-işbirliği yapabilme kabiliyetlerimizi geliştirmek oldukça önem arz ediyor. Bu yönleriyle düşünüldüğünde SANTEK dijital artık daha stratejik bir fırsattır. Ev ve işyeri ortamında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirebiliyor, ürün tanıtımları alabiliyor, staj ve iş başvurusu yapabiliyorsunuz. 10 Aralık 2021 Cuma gününe kadar açık olacak olan fuarımızda, Match4Industry ikili iş görüşmeleri 1 yıl boyunca sürecektir. İlimizin sanayi ve teknoloji alanındaki gücünü tüm dünyaya gösteren SANTEK 2021 Fuarı’na ziyaretlerinizi önemsiyoruz” dedi.

resize_SANTEK (2)