Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Marmara Koleji ve Özel Cebir Okulları ile anlaşarak protokol imzaladı.

KOTO, protokollerine bir yenisini ekledi ve Kocaeli Marmara Koleji ile indirim protokolü imzaladı. KOTO Genel Sekreteri Mert Anlıpak ve Kocaeli Marmara Koleji Lise Müdürü Yasin Kutluata tarafından imzalanan protokolün töreninde, Okulun Halkla İlişkiler Sorumlusu Yeşim Şener de hazır bulundu.

Kocaeli'de Halk ekmeğe de ZAM geldi! Kocaeli'de Halk ekmeğe de ZAM geldi!

YÜZDE 10 ORANINDA İNDİRİM

Genel Sekreter Anlıpak, işbirliğinin KOTO’nun geleceği olan genç nesillere hayırlı olmasını dilerken, Kolej Müdürü Kutluata, “Kolejimizin eğitim hizmetlerinde KOTO üyelerinin çocuklarına yüzde 10 oranında indirim sağlanacaktır. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve fen lisesi için uygulanacak olan indirim, KOTO üyeleri için hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

PROTOKOL İMZALANDI

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve Özel Cebir Okulları İzmit Kampüs Müdürü Veysel Öztekin tarafından imzalanan protokolün töreninde, KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akif Şen, Okulun Halkla İlişkiler Müdürü Vildan Gürol yer aldı.

YÜZDE 15 ORANINDA İNDİRİM

Başkan Bulut, işbirliğinin başta KOTO üyelerine ve çocuklarına hayırlı olmasını dilerken, İzmit Kampüs Müdürü Veysel Öztekin, Özel Cebir Okulları ile ilgili kapsamlı bilgiler verdi. Kocaeli başta olmak üzere İstanbul ve Bursa’da kampüsleri bulunduğunu ifade eden Öztekin, “Bu protokolle birlikte KOTO üyelerinin çocuklarına yüzde 15 oranında indirim sağlanacaktır” ifadelerine yer verdi. 

MARMARA EĞİTİM KURUMLARI