Aralık Ayı Meclis Toplantısı, 75 meclis üyesi bulunan KOTO binasında Meclis Başkanı Hüseyin Gezer'in başkanlığında KOTO Başkanı Necmi Bulut, yönetim kurulu üyeleri ve üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

‘VESİLE OLAN TÜM KOMİTE VE MECLİS ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM’ 

Yeni meclis üyelerinin kısa konuşmalarıyla başlayan toplantı, mazbata takdimi ile devam etti. Akabinde yeni meclis üyelerine hitap eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, görevlerinde başarılar diledi. Aylık faaliyet raporunu sunmak üzere kürsüye gelen KOTO Başkanı Necmi Bulut, “Ticaret Odamızın seçimlerine yoğun ilgi gösteren, yağmura ve trafiğe rağmen, ‘KOTO benim Odam. Kimlerin beni temsil edeceğine ben karar veririm’ diyerek oy kullanmaya gelen üyelerimize çok teşekkür ederim. Kocaeli’ye yakışır bir seçim süreci oldu. Buna vesile olduğunuz için tüm komite ve meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hiç kimse bize, ‘Necmi Bulut sen olmazsan Ticaret Odası batar’ demedi. Biz geçmiş dönemlerde olduğu gibi, aday olduk, huzura çıktık, oy istedik. Üyelerimiz de bize destek verdiler. Sahip çıktılar. Bugün de bu vekaleti aldık. Bugün ilk toplantımız. Allah, layıkıyla çalışmayı nasip etsin. 

‘GÖRÜŞLERİNİZ DOĞRU ÇALIŞMALAR YAPMAMIZA KATKI SAĞLAR’

Bizim hiçbir meclis üyesi arkadaşımızdan, ‘Gel bana mecliste yandaş ol. Benim dediklerimden başka bir şey söyleme’ gibi bir talebimiz yok. Aksine konuşan, kürsüyü kullanan sektörel sıkıntılarını buradan özgürce ifade eden dostlara ihtiyacımız var. Bu doğru çalışmalar yapmamıza katkı sağlarlar. Şimdiden teşekkür ediyorum” dedi. 

6'lı masa bugün 11. kez toplanıyor: ADAY konuşulacak! 6'lı masa bugün 11. kez toplanıyor: ADAY konuşulacak!

WhatsApp Image 2022-12-01 at 13.33.37