Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’ndan

Başkan Bulut’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, 8 Ekim 2022 Cumartesi günü Oda Organ Seçimleri’ni tamamlayan KOTO Başkanı Necmi Bulut’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi. KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Volkan Yılmaz, Hüseyin Gezer ve Sayman Üye Mikail Kayacı’nın da yer aldığı ziyarette, Oda çalışmaları ile ilgili de bilgi aktaran Başkan Bulut, “Seçimler Odaların düğün günü gibidir. Biz de seçim takvimimizin ilk kısmını tamamladık. Hava muhalefetine rağmen ilgi çok yoğun oldu ve bölgede trafik kilitlenme noktasına geldi. Tüm şartlara rağmen bizleri yalnız bırakmayarak iradesini sandıkta beyan eden kıymetli üyelerimize teşekkürü borç biliyoruz.

resize_MV. RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

‘BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN’

Seçim takvimimiz; yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu üyeleri, genel kurul delegeleri ve disiplin kurulu üyeleri seçimi ile devam edecek. Sonrasında çalışmalarımıza kaldığı yerden devam edecek, Kocaeli’nin ekonomi hayatı için değer üretmeye devam edeceğiz. Bu yolculuğumuzun en başında sizleri de ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz” ifadelerine yer verdi. Başkan Bulut nezdinde, göreve seçilen tüm Oda organlarına başarılar dileyen Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, KOTO’nun kent için önemine vurgu yaparak, “Başarılarınız daim olsun” dedi. 

resize_ADNAN TURAN

Kandıra Belediye Başkanı Turan’dan

KOTO Başkanı Bulut’a ‘hayırlı olsun’

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, KOTO Başkanı Necmi Bulut’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

KOTO Yönetim Kurulu olarak görev yaparken Kandıra Belediye Başkanlığı’na seçilen Adnan Turan, Oda Organ Seçimleri’ni tamamlayan KOTO’ya ilk hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren isimlerden biri oldu. KOTO Başkanı Necmi Bulut, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Volkan Yılmaz, Hüseyin Gezer ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Barış tarafından ağırlanan Başkan Turan, “Geçmiş dönemde kent ekonomisi için değer üreten vizyon projelere imza attınız. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. 

resize_MHP İL BAŞKANI YUNUS EMRE KURT

MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt’tan

KOTO Başkanı Bulut’a ‘hayırlı olsun’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Av. Yunus Emre Kurt, KOTO Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Kocaeli Ticaret Odası Oda Organ Seçimleri’ni 8 Ekim 2022 Cumartesi günü tamamladı. Odanın seçim takvimi devam ederken, ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri de gelmeye başladı. Bu kapsamda MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt, KOTO Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini sundu. Nazik ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Başkan Bulut, “KOTO olarak kentimizin gerek sosyal gerek ekonomi hayatı için değer üretmeye devam edeceğiz” dedi. 

ÖSYM Kocaeli, MSÜ tedbirlerini açıkladı! ÖSYM Kocaeli, MSÜ tedbirlerini açıkladı!

resize_MEHMET ELLİBEŞ

AK Parti İl Başkanı Ellibeş’ten

Başkan Bulut’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

AKP İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Oda Organ Seçimleri’ni tamamlayan KOTO Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti

Kocaeli Ticaret Odası Oda Organ Seçimleri, 8 Ekim 2022 Cumartesi günü tamamladı. Odanın seçim takvimi devam ederken, AKP İl Başkanı Mehmet Ellibeş, KOTO Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti. KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Sayman Üye Mikail Kayacı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Efe’nin de yer aldığı ziyarette, KOTO ekibine başarılar dileyen Başkan Ellibeş, KOTO’nun kent ve ülke için önemine vurgu yaptı.