Vali Seddar Yavuz, Kurban Bayramı arefesinde şehit yakını, gaziler ve protokol üyeleriyle birlikte Bağçeşme ve Polis Şehitliği'ni ziyaret etti.

KBB’nin Bulvarı yaparken 3 gündür su vermediği halka İSU neden mesaj atmıyor? KBB’nin Bulvarı yaparken 3 gündür su vermediği halka İSU neden mesaj atmıyor?

Ziyarete; Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Deniz Eğitim ve Öğretim - Garnizon Komutan Tümamiral Ayhan Gedik, Vali Yardımcısı Ekrem Çalık, İzmit Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya,  İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu,  İl Jandarma Komutan V. Alb. Mehmet Serhan Aksoy, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, şehit aileleri ve çok sayıda kişi katıldı. 
 
Vatanımız için canlarını seve seve veren tüm şehitlerimiz ve merhum gazilerimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dualar edildi. 

Daha sonra Vali Seddar Yavuz,  beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte şehitlerimiz için edilen dualar eşliğinde kabirlerine çiçekler bıraktı. 

Bağçeşme Namazgah Şehitliğine yapılan ilk ziyaretlerin ardından Vali Yavuz, beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte Polis Şehitliğini de ziyaret etti. Kabirlerine çiçekler bırakılan şehitlerimiz için burada da Kur’an-ı Kerim’ler okunarak dualar edildi. 

01-5