Mucize İksir’in gücüyle, cildinizin doğal iyileşme sürecini destekleyen, derinlemesine besleyen, nemlendiren, pürüzsüzleştiren ve yatıştıran birbirinden farklı bakım rutinlerini keşfedin!

Günlük La Mer Rutini

The Regenerating Serum

İpeksi dokusuyla cildi anında canlandıran Regenerating Serum, çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olurken daha sağlıklı görünüme kavuşturuyor. 

Sabah ve akşam rutinlerinizde yüzünüze ve boynunuza 1-2 pompa uygulayın. 

75 ML-12.620 TL

The Moisturizing Soft Cream

Yumuşak dokusuyla cildinizi nemlendirirken içeriğindeki Mucize İksirTM ile sağlıklı ve canlı bir cilt görünümüne kavuşturuyor. 

Sabah ve akşam rutinlerinizde serumdan sonra Mucize İksir™'i aktive etmek için parmak uçlarınıza az miktarda alıp hafifçe bastırarak uygulayın.

60 ML- 6.840 TL

The Eye Balm Intense

Göz çevresindeki şiş görünümü gözle görülür şekilde azaltır, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. 

İlkbahar ve yazın ruhu Katerina Ekşioğlu tasarımlarında İlkbahar ve yazın ruhu Katerina Ekşioğlu tasarımlarında

Sabah ve akşam rutinlerinizde aplikatör üzerine az miktarda alın, göz bölgesinin altına ve üstüne hafifçe masaj yaparak uygulayın.

15 ML- 4.335 TL

Ekstra Nem Desteği 

The Treatment Lotion Hydrating Maske

Bu kağıt maskeler, cildinize anında nem sağlar ve enerji verir. Maskeyi 5 dakika boyunca temiz cildinizde bekletin. Daha iyi bir nemlendirme için fazla kalanını cildinize masaj yaparak uygulayın. 

6 ADET- 3.660 TL

The Lip Balm 

Dudağınızı Mucize İksirTM ile onarır, yumuşatır ve çevresel faktörlerin sebep olabileceği hasarı önlemek için doğal nem bariyerini güçlendirir. Az miktarda dudak balmını parmak ucuyla ısıtıp yumuşak hareketlerle uygulayarak dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz. 

1.560 TL

Işıltılı Dokunuşlar 

The Lip Volumizer 

Yoğun nem verici özelliğiyle dudakları yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve gözle görünür bir şekilde dolgunluk sağlar. Ayrıca içeriğindeki Mucize İksirTM sayesinde dudaklarınızı nemlendirerek iyileştirir. Daha dolgun ve ışıltılı dudaklar için deniz yosunundan ilham alan lüks aplikatörü kullanarak gün boyunca ihtiyaç duyduğunuzda uygulayın. 

1.790 TL

The Hydrating Illuminator 

Cilde anında ışıltılı bir görünüm kazandırır. Çok yönlü içeriğindeki Ayrıca Mucize İksir™ ve antioksidan içeriğiyle bu ürün, cildinizi nemlendirerek besler ve cildin doğal ışıltısını ortaya çıkartır. Makyajınızın altına uygulayarak cildinize parlaklık ve boyut kazandırabilir veya cildin doğal güzelliğini arttırmak için tek başına da kullanabilirsiniz.

40 ML-1.470 TL

The Luminous Lifting Cushion Foundation 

Kusursuz kapatıcılığı, doğal ışıltılı bitişi ve kolay uygulanabilirliğiyle vazgeçilmeziniz olacak bir fondöten. Mucize İksir™’in sayesinde cildinizi iyileştirirken sağlıklı bir cilt görünümü sağlar. 

Uygulamak için sünger aplikatörü kullanın. Hafif kapatıcılık için fırçayı nazik hareketlerle uygulayın. Daha yoğun kapatıcılık için hafif bastırarak dengeli bir şekilde sürün.

2.480 TL