Son yıllarda stillerdeki iş ve keyif, şehir ve doğa, resmi ve rahat gibi betimleyici sınırların ayrımının her zamankinden daha belirsiz ve en ilham verici stillerin alışılmış kuralları reddeder nitelikte olduğu dikkat çekmekte.

Levi's®, Sonbahar/Kış Erkek 2023 Koleksiyonu da nostaljik referansları baz alarak, rahat ve zahmetsiz stile odaklanarak kendini ifade etmenin keyfini ve özgürlüğünü vurguluyor. 

Levi's®, yüzyılı aşkın bir süredir kültürün odağındaki bir marka olarak dünyanın dört bir yanındaki gençlerin sahip oldukları Levi’s® parçaları kullanarak kendilerini ifade etme biçimlerini ortaya koyan derin bir arşive sahip. Bu paha biçilemez arşiv sayesinde Levi’s® tasarımlarında geçmişten ilham alıp, geleceğe yeni yorumlar katılıyor.

Levi's®, Sonbahar/Kış 2023 Erkek koleksiyonu, geçmiş dönemlerin rahat kalıplarını, kumaşlarını ve detaylarını yakalayarak asi ve çabasız bir stil sunuyor. Erkeklerin kendilerini daha özgür ifade etmelerini amaçlayan koleksiyon topraksı nötrlerden ve hafif parlak tonlar, kullanışlı stillerden bol kesimlerden oluşan geniş bir yelpaze ortaya çıkarıyor.

Yeni İnci ilk mayo koleksiyonunu çıkardı Yeni İnci ilk mayo koleksiyonunu çıkardı

501® Original bu sezon yine erkekler için kilit rol oynuyor. Altlarda ayrıca XX Chino, 501® ’54 modellerinde olduğu gibi çeşitli renk ve kumaş yelpazesi öne çıkıyor. Farklı boylarda 501® şortlar, jean şortlar ve grafik baskılı şortlar sıcağın kendisini hissettirdiği zamanlar için vazgeçilmez stiller olarak koleksiyonda yerini alıyor.

Üstlerde ise Relaxed Western gömlekler, pololar, tişörtler ve yeni Relaxed Fit Trucker ceket ile geniş bir kumaş, renk ve desen yelpazesi erkeklere oldukça fazla seçenek sunuyor. Bu sezonun erkek üst ürünleri tam anlamıyla kat kat giymeye yönelik. Grafik tişörtler, termaller, ekoseli Jackson Worker gömlekler, kapüşonlular, Trucker ceketler, yarım ve tam fermuarlı sherpa ceketler kusursuz bir görünümün anahtar parçaları oluyor. Günlük rahatlık vurgusu, erkekler tarafında puffer ve sherpa kumaşlardan ceketler, zengin overdye’ler, Western’ler ve Workers ile katmanlı görünümlerle pekiştiriliyor. 

Levi's®, Sonbahar/Kış 2023 Erkek koleksiyonunda yer alan logolu şapkalar, unisex sırt çantaları ve küçük çapraz çantalar ile görünümler tamamlanabiliyor.