Yeşil siyahlı ekip bu zorlu karşılaşmayı Belek’te kampta bekliyor

Kocaelispor ligdeki 22. hafta müsabakasını Antalya deplasmanında Serik Belediyespor ile karşılaşacak. Yarın (29 Ocak 2023 Pazar) Serik İsmail Oğan Stadı’nda oynanacak müsabaka saat 14.00’de başlayacak.

KARŞILAŞMANIN HAKEMİ GAZİANTEP’TEN

Serik Belediyespor Kocaelispor arasında oynanacak mücadeleyi Gaziantep Bölgesi’nden B Klasman Hakemi Abdullah Volkan Aydın yönetecek. Yardımcılıklarını Mustafa Yüksel ile Çağrı Ateş yapacak.

4. Hakem Tayfun Sarı, gözlemci olarak Tufan Akçay temsilci olarak Bülent Kantar ile Korkut Ali Ferah görevlendirildi.

SON ÇALIŞMA BELEK’TE YAPILDI

Kocaelispor dün Brunga Tesisleri’nde gerçekleştirdiği antrenman sonrasında Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan 19.15 uçağı ile Antalya'ya yola çıktı. Belek’te IC Santai  Hotel'de konaklayan yeşil siyahlı ekip IC Santai Hotel’in Sahası'nda antrenman yaparak hazırlıklarını tamamladı.

Milli takımımız Ermenistan karşısında Milli takımımız Ermenistan karşısında

150 KİŞİLİK TARAFTAR GİDİYOR

Kocaelispor’un Antalya’da Serik Belediyespor ile oynayacağı karşılaşmada taraftarlar yalnız bırakmayacak. 150 kişilik yeşil siyahlı taraftarlar zorlu müsabakada takımlarına destek vermek için bu akşam (28 Ocak 2023 Cumartesi) saat 22.00’de İzmit’ten yola çıkacaklar. Antalya’da 07 Gençlik ile bir araya gelecekler. Takımlarına destek verip müsabaka sonrasında İzmit’e dönecekler. Kocaelispor pazar günü müsabakanın ardından 19.35 uçağı ile Sabiha Gökçen Havaalanı'na hareket edecek.