Mahalle gezilerine Gültepe Mahallesi’nde devam eden İzmit Belediyesi, muhtar Yusuf Çevik ile birlikte bölgede incelemelerde bulundu.

İzmit’in tüm mahallelerini tek tek gezerek incelemelerde bulunacak olan İzmit Belediyesinin yönetim ekibinin son durağı, Gültepe Mahallesi oldu. İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, Muhtar Masası Koordinatörü Turgay Oruç, STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Eray Bodur, Park ve Bahçeler Müdürü Ümit Uçar, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hüseyin Demirkır, Temizlik İşleri Müdür Yardımcısı Nebi Gönenç, belediye amirleri ve belediye personellerinden oluşan heyet, Gültepe Mahallesi Muhtarı Yusuf Çevik ile birlikte bölgede incelemelerde bulundu.

BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Gültepe Mahallesi’nde ikamet eden mahallelilerin taleplerini yerinde görme fırsatı bulan heyet, yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Bölgede daha önce tespit edilen alanlardaki eksiklikleri ve talepleri yerinde gözlemleyen İzmit Belediyesi yetkilileri, hem muhtar Yusuf Çevik’e hem de bölge sakinlerine gerekli çalışmaların yakın zamanda hayata geçirileceğinin bilgisini verdi. Vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanan mahalle gezileri, ilerleyen günlerde ara vermeden diğer bölgelerde de devam edecek.

İzmit Belediyesi, mahalle incelemelerine Gültepe’de devam etti (6)

İzmit Belediyesi, mahalle incelemelerine Gültepe’de devam etti (4)

"Biz mücadeleye devam edeceğiz" "Biz mücadeleye devam edeceğiz"

İzmit Belediyesi, mahalle incelemelerine Gültepe’de devam etti (3)