Geç Olmadan... Geç Olmadan...

Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Okan Toluç haftalık yaptığı basın açıklamasında 6’lı masanın dağılmasına ilişkin görüşlerini belirtirken; ‘Genel başkanımız uzun süre önce Meral Akşener’in, Kemal beyin adaylığını desteklemeyeceğini belirtmişti. Geldiğimiz noktada 6’lı masa dağıldı ancak biz hale aynı yerde Mansur Yavaş’ın başkan olması için çaba gösteriyoruz’ dedi.

KOLTUK HIRSI ZARAR VERİYOR

Yapılan tüm anketlerde Mansur Yavaş’ın önde gözükmesine rağmen CHP liderinin koltuk hırsı yüzünden bu sürece girildiğini belirten Başkan Toluç; ‘Halkın sesini dinlese zaten ben aday olacağım demez. Meral hanım halkın sesine kulak verdi ve sen adaysan ben bu masada yokum dedi. Olması gereken oldu ancak biraz geç oldu. Bu süreç kime fayda sağladı kimde kan kaybı yarattı seçim sürecinde göreceğiz’ diyerek sözlerini sürdürdü.

MANSUR YAVAŞ’I GÖREVE DAVET EDECEĞİZ

Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde Mansur Yavaş’ı göreve çağıracaklarını ifade eden Okan Toluç; ‘Genel Başkanımız Ümit Özdağ’ın çağrısı ile Pazar günü önemli bir davette bulunacağız. Mansur Yavaş aday olursa anketlerde de görüyoruz ki %60 ile ilk turda seçim bitiyor. Tüm oklar Mansur beyi gösterirken kendisinin de elini taşın altına koyması gerektiğini söylüyoruz. Cumhuriyetimizin 100. Yılında hayati bir seçim yapılacak ve ülkemiz ya çok kritik sürece girecek ya da çağ atlayacak. Umarız ikincisi olur ve Türk milleti hak ettiği yaşam standartına ulaşır’ diyerek sözlerini sonlandırdı.