Kocaeli Dişhekimleri Odası 16-17 Nisan'da Genel Kurulu'nu gerçekleştirecek. Geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan Kılıç'a eski başkanlardan destek geldi.

Cumartesi günü Kocaeli Ticaret Odası'nın meclis salonunda gerçekleştirilecek genel kurul sonrasında, Pazar günü Şen iş Merkezi İzmit’te bulunan Oda merkezinde seçim gerçekleşecek.

729 üyenin oy hakkı bulunduğu seçimde Yönetim Kurulu, Türk Dişhekimleri Birliği Delegeleri, Denetleme ve Disiplin kurullarının seçimi yapılacak.

Seçimlere uzun yıllardır kentimizde Dişhekimliği yapan , aynı zamanda kentin sosyal hayatında da etkin olan , sevilen isimlerden Dişhekimi Mehmet KILIÇ  , 2012 den bu yana girdiği tüm seçimleri kazanan YENİLİKÇİ DİŞHEKİMLERİ Grubu'nun adayı olarak giriyor.

Eski Başkanlardan Tam Destek

Geçtiğimiz günlerde seçim çalışmaları için bir araya gelen Nilgün Özyuva (2012-2014) , Hasan Orakçı (2014-2016), Töre Genç (2018-2020) Dönem başkanları, Mehmet KILIÇ’a desteklerinin tam olduğunu açıkladı.

image (1)

Grup Adına açıklama yapan Nilgün Özyuva “2012 yılında geniş istişareler sonucunda kurduğumuz Yenilikçi Dişhekimleri Platformu olarak çok başarılı işler yaptık. Seçilen Başkanlarımızla birlikte , sayısız Sempozyum, Bilimsel ve Sosyal Etkinlik düzenledik. Tüm Meslektaşlarımızı bu etkinlikler de bir araya getirdik. Oluşan yeni atmosfer Dişhekimlerinin dayanışmasına ciddi katkılar sağladı. Güzel bir dostluk ortamı oluştu. Başkanlığımda kurulan Neşe-i Sağlık Korosu halen aktif ve Ulusal çapta konserler vermeye devam ediyor. Sevgili Mehmet KILIÇ, tüm bunları yaparken bize hep destek oldu ve her zaman  işin mutfağında oldu. Güzel bir başkanlık yapacağına gönülden inanıyoruz” dedi.

image-19

Hasan Orakçı “Bu birlik ve dayanışmamız sayesinde , Kocaeli neredeyse her dönem Türk Dişhekimleri Birliği Organlarında görev alıyor . Odamız Birlik tarafından danışılan ve önemsenen bir kurum haline geldi. Bizler için büyük bir onur olan bu görevleri başarıyla tamamladık. Her seçim öncesi olduğu gibi , önümüzdeki seçim için de , meslektaşlarımızın geniş katılımıyla Başkan adaylığına karar verdiğimiz , Odamıza ve mesleğimize her dönem katkı veren Mehmet Kılıç’ a başarılar diliyorum“

Gözden kaçırmayın

Faruk Bostan "Beni susturup ERSİN KURT'u kurtaracaklar!" Faruk Bostan "Beni susturup ERSİN KURT'u kurtaracaklar!"

image (1)-1

Töre Genç “Bizler sadece Başkan olduğumuz dönem değil , öncesinde ve sonrasında da kurullarda görev alarak, yönetimlere her zaman destek verdik. 2012 den bu yana tüm Başkanlarımız çok başarılı çalışmalara imza attılar ve en önemlisi bir dönem Başkanlık yapma kuralına titizlikle uydular . Böylece odamızda Başkanlık yapmak isteyen ve görev almak isteyen meslektaşlarımızın da önü açılmış oldu. Koltuğun bizi yönetmesine hiçbir zaman müsaade etmedik."

Ben Yok , Biz varız…

Dişhekimi Mehmet Kılıç ; “Özellikle Pandemi döneminde meslektaşlarımız son derece zor zamanlardan geçtiler. Riske en yakın meslek grubu olarak , gerekli destekleri alamadık. Ayrıca son dönemlerde dünya tedarik zincirinin bozulması ve ekonomik nedenlerden dolayı artan maliyetlerden en çok etkilenen meslek grubuyuz. Önümüzdeki dönemde yapacağımız sosyal , kültürel ve bilimsel içerikli etkinliklerle meslektaşlarımızla bir araya gelmeyi planlıyoruz. Tüm meslektaşlarımıza odalarının , iyi ve kötü, tüm zamanlarında yanlarında olduğunu hissettireceğiz“