CHP eski İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya operasyon geçireceğini sosyal medya hesabından duyurdu. Başarılı bir ameliyat geçirdiği öğrenildi.

CHP'li Küçükkaya önce sosyal medya paylaşımından ameliyat olacağını duyurdu. Ender görülen ve özellikle güneşin ışınlarından beslenen bir cilt hastalığından kaynaklı olası inceleme için gerçekleştirilen ameliyat için 

Küçükkaya'nın paylaşımı şu şekilde oldu:

"Zorunlu açıklama…

"Gençler ahlaki ve ekonomik sebeplerle camileri boşaltıyorlar" "Gençler ahlaki ve ekonomik sebeplerle camileri boşaltıyorlar"

Değerli dostlarım; uzun yıllardır bacağımda olan, ihmal ettiğim bir beni aldırmam doktorlar tarafından tavsiye edildi. Patoloji sonuçları çok olumlu gelmedi. Doktorlarımızın yönlendirmesi ile Beyin MR ve PET çekimlerimiz gerçekleşti. Çok şükür herhangi bir metastaza rastlanmadı. Yine doktorlarımın tavsiyesi ile ilgili bölgeye yakın sentinal lenf bezlerinin incelenmesi ve ilgili parçanın biraz daha alınmasına karar verildi. Yarın, işte bu ameliyatı olacağım. Bu zor süreçte yanımda olan başta eşim ve ailem ve dostlarım olmak üzere; hastane aşamasında bir çok engeli aşmamı sağlayan

Prof Dr Muhip Kanko, Dr. Erhan Uysal, ailemizin radyoloji onkoloğu, süper komşum Dr Mehmet Doğu Canoğlu, ailemizin hekimi, her şeyden sorumlusu Dr Selçuk Öztürk, genç yetenek Dr Fatma Gündüz ve hastane süreçlerinde hep yanımızda olan kardeşimiz laborant Pelin Öztürk’e çok teşekkürler.

Tabi ki bir büyük teşekkür de ilgisini eksik etmeyen, süreçte yaşadığım sıkıntıları aşmama yardımcı olan Büyükşehir Belediye başkanım ve aynı zamanda hocam olan Dr.Tahir Büyükakın’a, hastanede beni hiç yalnız bırakmayan İl Başkanım Özgür Harun Yıldızlı kardeşime, Belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet ve koordinatör arkadaşlarına, her aşamayı aşan tecrübeli ve uzman kadrosuyla ilimizin yüzakı KOÜ Başhekimi başta olmak üzere; Cildiye ve Plastik Cerrahi hocalarıma sonsuz teşekkürler. Allah eksikliğinizi hissettirmesin.

Sizlerden ricam dualarınızı eksik etmeyin. Birebir telefonda geri dönemediğim dostlarım lütfen kusura bakmayın…

Sağlıcakla…"

Ekran görüntüsü 2022-09-07 130155

Mehmet Ümit Küçükkaya'nın ameliyatının iyi geçtiği öğrenildi.

7x24 Kocaeli ailesi olarak Başkan'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sağlık esenlik dolu bir ömür diliyoruz.