TÜBİTAK, çeşitli birimlerde 273 personel alacak! TÜBİTAK, çeşitli birimlerde 273 personel alacak!

Sosyal medya hesabından aday adaylığını duyuran CHP İzmit eski İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Değerli vatandaşlarımız ve örgütümüzün dikkatine!!!

Uzun yıllar tüm kademelerinde emek verdiğimiz partimize yaklaşan son seçimlerde destek katmak amacıyla, Genel Merkezimize giderek dosyamızı vermiş bulunmaktayım. 

CHP, Türk siyasi tarihinin en büyük çiçek tarlasıdır. Nice değerli siyaset adamları yetiştirmiştir. Bu dönemde başta ilimiz olmak üzere bir çok siyasi arkadaşlarım adaylıklıklarıyla hem partimize güç katmışlar hem bizlere onlarla aynı kulvarda olmak onuru bağışlamışlardır.

Bu büyük siyasi çiçek tarlasında, Kocaeli buketinde yer almak için başvurumu yaptım.  Örgüt ve emek bilinçini, 2017 referandum Hayır sonuçları başta olmak üzere, tüm 2019 SKM başkanlığı dahil tüm seçimlerde yaşadığımız tecrübeleri Kocaeli Aday buketinin içerisine sokmak için adayım. Büyük iddiaların, büyük miktarların adayı değil büyük CHP ailesinin adayı olmak için adayım..

Sonuç ne olursa olsun siyasi hayatımında ilk adım attığım andan son nefesime kadar ötgütüme, partime ve davama sahip olmaya çalışacağıma sizlerin önünde bir daha söz veriyorum.

Partimizin Mehmetçiği olarak bu siyasi buklede yer aldığımda her zaman ki gibi gençlerimiz ve kadınlarımızla yol yürüyüp onların rehberliğine güveneceğim.

Bu daha başlangıç mücadeleye devam."