Büyük Doğu ve Necip Fazıl Kısakürek Sempozyumu tamamlandı Büyük Doğu ve Necip Fazıl Kısakürek Sempozyumu tamamlandı

Merhum Gazeteci Yazar Tanju Cılızoğlu ve Doç. Dr. Gamze Yetkin Cılızoğlu çiftinin biricik güzel kızları Dilara ile Elmas-Seçim Diril çiftinin yakışıklı oğulları Batuhan, haftasonunda  Ankara Gölbaşı'nda gerçekleştirilen harika bir törenle evlendi.

WhatsApp Image 2023-08-20 at 21.15.08

Düğüne; genç çiftin arkadaşlarının yanında, her iki ailenin akrabaları, dostları ve Kocaeli Üniversitesi'nden kıymetli misafirler katıldı. İzmit’in yetiştirdiği en önemli gazetecilerden biri olan merhum Cevat Çetin'in eşi Yıldız Çetin ve kızı Gonca Çetin de misafirler arasındaydı.

Genç çiftin mutluluğu yüzlerinden okunurken, Gamze Yetkin Cılızoğlu da düğüne yoğun ilgi ve katılım  gösteren misafirlerle tek tek ilgilendi.

resize_WhatsApp Image 2023-08-20 at 21.11.07 (1)

Düğüne Merhum Cılızoğlu'nun ilk eşi; ünlü sinema, tiyatro oyuncusu ve ses sanatçısı Işıl Yücesoy ve Cılızoğlu'nun Işıl Yücesoy'dan olan kızı Meneviş Cılızoğlu eşi Deniz Öztürk'ün katılması da değerli ve hoş bir detaydı.

WhatsApp Image 2023-08-20 at 21.10.50

19 Ağustos Cumartesi günü, Ankara Gölbaşı İNCEK Garden'da nikah ve kokteylle gerçekleşen törende  genç çift bir ömür mutluluğa 'evet' dedi.

7x24 Kocaeli ailesi olarak biz de Dilara ve Batuhan Diril çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.