Fatma Kaplan Hürriyet MHP’li meclis üyelerine de hatırlatmada bulunarak seçim öncesi söylemleriyle çeliştiklerini ifade etti.

İzmit Belediyesi 30 Ağustos’ta zaferi doyasıya kutlayacak İzmit Belediyesi 30 Ağustos’ta zaferi doyasıya kutlayacak

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen meclis toplantısıyla ilgili makam toplantı salonunda basın toplantısı gerçekleştirdi. Hürriyet basın toplantısında İzmit Kültür, Sanat ve Eğitim Vakfı ile protokol yapılmasının reddedilmesine ve araç satın alma yetkisinin İzmit Belediyesine verilmemesi başta olmak üzere birçok konuya değindi. Başkan Hürriyet basın toplantısında, MHP’li meclis üyelerine seçim öncesi söylemlerini de hatırlatmayı ihmal etmedi. 

KAMU VİCDANINA HAVALE EDİYORUM

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, her kritik gündem maddesine ret oyu verdiklerini söylediği MHP’li meclis üyelerine dair konuşmasında, “MHP’li belediye meclis üyeleri; ‘Biz ne kadar Cumhur İttifakı’nda olsak da halkımızın lehine bir şey olduğunda, iyi şeylere, hizmetlere evet demesini biliriz’ demişlerdi ama bugüne kadar hiçbir olumlu oylarını görmedik. Bunu da özellikle kamu vicdanına havale ettiğimi belirtmek istiyorum” dedi.