İzmit Belediyesi eski Başkan Vekili, İzmit Belediyesi CHP Meclis Üyesi Hakan Tanta, Millet İttifakı’nın önemli isimlerini ağırladı.

Hakan Tanta eşi Meral Tanta ile birlikte dün akşam evinde Millet İttifakı’nın Kocaeli isimleri ile bir araya geldi. Tanta, evlerinin bahçelerinde çekilen toplu fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak şu sözleri ekledi: 

İGSAŞ, Capital 500'de '100’ler Kulübü'nün üyesi oldu İGSAŞ, Capital 500'de '100’ler Kulübü'nün üyesi oldu

Bu akşam evimizde çok kıymetli misafirlerimiz vardı. Dünyayı konuştuk... Ülkemizi konuştuk... Kentimizi konuştuk... Siyaseti ve sorumluluklarımızı konuştuk.. Birlik ve beraberliğimizin, dostluğumuzun ne kadar değerli olduğunu bir kez daha teyit ettik. Akşamdan geriye aklımızda; umut, sevgi ve dostluk kaldı... Eşim ve bana ise dostlarımızı ve yol arkadaşlarımızı evimizde ağırlamanın onuru ve mutluluğu kaldı...

"GELİYOR GELMEKTE OLAN"

Davetimize icabet eden TBMM Başkan vekilimiz Kocaeli Milletvekilim Sayın Haydar Akar'a Kocaeli Milletvekilim Sayın Lütfü Türkkan'a Kocaeli CHP İl başkanım Harun Yıldızlı ve Degerli eşi Betül'e Kocaeli İYİ Partı il Başkanım Şanbaz Yıldız'a Kocaeli Büyüşehir Meclis Üyelerimiz CHP Grup başkan vekilim Körfez Meclis üyem Engin Taşdemir'e İYİ Parti Grup başkan vekilim Körfez Meclis üyem Fevzi Canbaz'a Karamürsel Meclis üyem Orhan Tanış'a Gölcük Meclis üyelerimiz  Pınar Naak ve Özgür Yılmaz'a İzmit Meclis üyem Nurettin Bulut'a Çayırova Meclis üyem Halis Koç'a Derince Meclis üyelerimiz Nuri Paşa ve Nurcan Acaroğlu Göktaş'a Gebze Meclis üyem İbrahim Başçiftçi 'ye Darıca Meclis üyem Selim Özcan'a Kartepe Meclis üyem Özlem Çankaya'ya Başiskele Meclis üyem Emine Özkar'a Kandıra Meclis üyem Mustafa Türk'e

Son anda mazereti nedeniyle aramızda olamayan Kocaeli Milletvekilimiz Tahsin Tarhan'a ve yol arkadaşlarıma. Ve asıl ev sahibim Sevgili eşim Meral'e teşekkür ediyorum.

#geliyorgelmekteolan

,