İYİ Parti Kocaeli 2. sıra vekil adayı sayın Şanbaz Yıldız gazetemize ziyaret gerçekleştirdi. Kendisini dışarıdan tanıyanlar için farklı olabilir ama bizim için eski dava arkadaşlığımız sebebiyle kıymetli bir ziyaretti.

Çoook uzun soluklu bir mücadele onunkisi...

1993 MHP İlçe Başkanlığı ile başlayan bugüne uzanan... 2009 Yerel Seçimleri'ne rastlar dava arkadaşlığımız... Şanbaz Yıldız o... O seçimlerde de görev adamı olarak mücadele vermişti. Devşirme ülkücülerle (sonradan ülkücü olanlar) eski Ülkü Devleri arasında köprü vazifesi yapmıştı.

SKM Başkanı idi o seçimlerde MHP'de.

Karaosmanoğlu ve Sirmen'in karşı karşıya olduğu o seçimde Basın İl Bşkn Yardımcılığım ve SKM sekreterliğimde MHP gibi erkek egemen bir partide yanımda durmuş ve destek vermiş bir BAŞKAN tavrı sergilemişti sağolsun.

06-3

Kocaeli'de yerel basının çok daha düzgün olduğu (gazete patronlarının şirazelerinden çıkmadıkları saygınlıklarını korudukları bir dönemdi) MHP olarak bir siyasi partinin Kocaeli'de ki en kapsamlı ve geniş katılımlı basın toplantısını gerçekleştirmiş "Tencere dibin kara senin ki benden kara" kampanyasıyla muhalefet kampanyası yürütmüştük. Dava arkadaşlığı başkadır. Kavga edersiniz, küsersiniz barışırsınız, bazen doğrularınız eksik kalır, fazla gelir ama önemli olan saygıyı korumaktır. Biz de o çizgiyi hiç bozmadık çok şükür.

WhatsApp Image 2023-04-12 at 14.22.13

Şanbaz Yıldız... İYİ PARTİ KOCAELİ 2. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI... Vekilliği hayırlı uğurlu olsun inşallah.

Şaban Ufuk'la ziyaretlerinde; hedefin sadece İLK 2 ASLA OLMADIĞINI MİLLETİN TEVECCÜHÜ İLE İYİ PARTİ'NİN HEM VATAN HEM KOCAELİ ÖLÇEĞİNDE BÜYÜK SÜPRİZLER YAPACAĞINI KONUŞTUK.

İlerleyen günlerde bir de sevgili eşi Hatice hanımcığımla birlikte ağırlayacak size kendisini A'dan Z'ye tanıtacağımız bir çekim gerçekleştireceğiz.

#ŞanbazYıldız #İYİParti #Milletvekiliadayı #Kocaeli