YSK Başkanı: Milletvekilliği için kesin sonuçlar bugün yarın YSK Başkanı: Milletvekilliği için kesin sonuçlar bugün yarın

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Nail Çiler, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesinde saha çalışmalarını hızlandırdı. Adaylık açıklaması sonrasında ilk olarak Gebze bölgesinde ziyaretlerde bulunan Çiler, dün de Körfez ve Derince’de vatandaşları ziyaret eden etti. Çiler güne ilk olarak Gebze’de sendikacılarla bir araya gelerek başladı. Ziyaretlerde halkın beklentilerini not alan Çiler, aynı zamanda Millet İttfakı’nın misyonunun anlattı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 “Uzun yıllardır siyaset dışı kimliğimle de tanıdığım dostlarımla şimdi aynı hedefe koşuyor olmaktan kendimi çok şanslı hissediyorum” dedi. Çiler daha sonra Körfez’de ve Derince’de çeşitli ziyaretlerde bulundu. Gittiği her yerde büyük ilgi gören Çiler, “Daha güzel günlere giden yolda kol kola birbirimizden güç alarak başarıya ulaşacağız.

KOCAELİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRECEK

Aday adayı olduğumuz günden adaylığımızın açıklanarak çalışmaların startını verdiğimiz bugüne kadar Cumhuriyet Halk Partisinin değerli mensuplarının gösterdiği samimiyet, ilgi ve içtenlikler beni çok mutlu etti. İnanıyoruz ki bu şevk ve tempoyla partimizi Kocaeli’de hak eteği yere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.