Neşe-i Sağlık Korosu pandemi dönemiyle ara verdikleri konserlerini bu sefer SMA hastası Barkın için düzenleyecek.

Neşe-i Sağlık Korosu pandemi sürecinde zorunlu olarak ara verdiği konserlerine uzun bir aradan sonra 13 Haziran Pazartesi akşamı Saat: 20.00’ de Seka Park, Kocaeli Uluslararası Kongre Merkezi'nde verecekleri 'Her Telden' konserleriyle 'yine yeni yeniden' kaldıkları yerden başlıyor.

ADD, Vali Yavuz hakkında suç duyurusunda bulundu! ADD, Vali Yavuz hakkında suç duyurusunda bulundu!

Yeniden sevenleri ile buluşmanın heyecan içinde olan ve her zaman ilklerin korosu olarak bilinen Neşe-i Sağlık Korosu sevenlerinin desteği ile bu konserlerini Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Barış Kaplan ve bir bankada çalışan Havva Kaplan’ın SMA hastası evlatları 4 yaşındaki sevgili Barkın' a destek amacı ile düzenleyecek.

'SMA değil BARKIN kazansın' sloganı ile Kocaeli Valiliği onayı ile düzenlenen kampanyaya herkesin büyük desteği bekleniyor. 


Barkın'ın tedavisi için toplanması gereken para 1.850.000,00 dolar iken, şimdiye kadar 592 bin dolar toplandı. Gerekli para toplandığı zaman sevgili Barkın tedavisi için Dubai’ ye gönderilecek. Konsere protokol, değerli ailesi ve Barkın da katılacak.

BİLETLER DESTEK AMAÇLI 

Biletler destek amaçlı 10 TL'dir ve numarasız. Katkı  sağlamak ve konsere katılarak muhteşem gecede bu büyük mutluluğu yaşamak ve şarkılara coşku ile eşlik etmek isteyen herkes bilet almak için koro üyeleri ile irtibata geçebilecek.

Ayrıca biletler konser günü Kongre Merkezi girişinde kurulacak stantta ve İzmit Alemdar caddesindeki UMUT eczanesinden de alınabilecek.

Bilet haricinde bağış yapmak isteyen herkes Kocaeli Valiliği kontrolünde açılan Vakıfbank- Havva Kanpara Kaplan TR69 0001 5001 5800 7314 2730 30 NO'lu İBAN numarasına diledikleri kadar bağış yapabilir. Açıklama kısmına ‘Neşe-i Sağlık ’ yazılması rica olunur. Neşe-i Sağlık Korosu bu anlamlı geceye tüm gönül dostlarını bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için, Gazetemizin değerli yazarı ve Neşe-i Sağlık Koro üyesi Arif Akifoğlu'nun yazısına göz atabilirsiniz:

https://www.7x24kocaeli.com/sma-degil-barkin-kazansin